У Староушицькій ОТГ презентували проект сільського зеленого туризму «Легенди Пониззя»

В понеділок, 17 лютого, в Старій Ушиці відбувся цікавий виїзний тренінг «Управління в громаді», в ході якого відбулась презентація макетів інформаційних стендів з туристичною мапою зеленого маршруту «Легенди Пониззя» та буклетів, зазначається на сторінці Фейсбук Староушицької ОТГ.

Макети були розроблені в рамках реалізації проекту «Створення умов для розвитку сільського зеленого туризму в Староушицькій громаді» спільно працівниками Староушицької селищної ради та представниками ГО «Бакота», а також Сергія Толстіхіна – експерта з розвитку територій.

«Проблема в тому, що переважна більшість туристів, що відвідують цей край, зупиняються на дачах на Бакоті, максимум – з’їздять глянути Бакотський монастир. І все. А ця земля має насправді дуже багато принад і ми проводимо роботу, щоб показати туристам усі цікавинки Пониззя + навчити місцевих жителів запропонувати цікавий сервіс і цікавий продукт, за який турист заплатить гроші» – розповідає Сергій Толстіхін.

«Першим етапом стала розробка туристичної мапи, на яку було нанесено 8 головних туристичних локацій + декілька десятків об’єктів нічлігу, харчування.

Стенди будуть розміщені в точках концентрації туристів, а буклети будуть розповсюджені по садибах, кафе, а також в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському і навколишніх обласних центрах.

Наступний етап: напрацювання декількох пропозицій для туристичного маршруту, пішого і велосипедного, а також розробка унікального велоквесту “Місця Сили”. Це буде не банальна екскурсія, а цілі пригоди, з загадками і схованими скарбами.

Також плануємо виготовити і встановити декілька Green Point – Місць відпочинку на зеленому маршруті. Це будуть спеціальні зони, облаштовані бесідкою, столиками, лавками, велопарковками, сміттєвими баками і вищезгаданим інформаційно-туристичним стендом.

А на наступні періоди плануємо проведення фестивалю і відродження велозмагань, котрі тут проводились понад 60 років тому» – зазначають у Староушицькій ОТГ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.