У Хмельницькому на президента і “Слугу народу” намагалися завести кримінальну справу за невиконання передвиборчих обіцянок

Хмельницький міськрайонний суд відмовився визнавати бездіяльність територіального управління Державного бюро розслідувань у Хмельницькому, яке не внесло відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР стосовно президента Володимира Зеленського і партії “Слуга народу”.

Про це свідчить ухвала суду від 12 лютого.

До суду звернувся скаржник та його представник, адвокат Поліщук. За словами заявника, він ще наприкінці листопада 2019 року звернувся із заявою до президента України Володимира Зеленського, в якій зазначив про невиконання главою держави та партією «Слуга Народу» передвиборних обіцянок, чим, на думку заявника, вчиняються шахрайські дії та порушуються його права. Вказане звернення через генеральну прокуратуру України та Шепетівську місцеву прокуратуру було надіслано на розгляд до Територіального управління ДБР у Хмельницькому.

31 січня ДБР повідомило, що не знайшло підстав для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Така відповідь спонукала заявника піти до суду, щоб зобов’язати ДБР відкрити кримільну справу.

Натомість слідчий суддя дійшов висновків про відсутність підстав для реєстрації кримінального провадження. Звідси скарга на бездіяльність відповідних посадових осіб ДБР стосовно невнесення таких відомостей до ЄРДР є необґрунтованою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Хабаль то ти заявник?

  2. А Поліщук це часом не той хабарник ??? Чому він на волі ?

  3. Після виборів, хтось бачив в Хмельницькому слугу, Миколу Стефанчука?

  4. Він чхати хотів на всіх !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.