Заступник начальника обласного управління податкової “погорів” на хабарі 20 тис. дол.

За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області слідчими слідчого управління територіального управління Державного бюро розслідувань у Хмельницькому спільно з співробітниками управління Служби безпеки України в області,в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником начальника управління – начальником відділу Головного управління ДФС в Хмельницькій області.

Як повідомляє пресслужба облпрокуратури, за матеріалами очолюваного посадовцем відділу розпочато кримінальне провадження за фактом службового підроблення. В межах досудового розслідування вказаного кримінального провадження перевіряється факт підробки одним суб’єктом господарювання, з метою штучного формування податкового кредиту, товарно-транспортних накладних з реалізації товарів на користь іншого підприємця.

Надалі, задля особистого збагачення та використовуючи своє службове становище податківець через свого знайомого поставив підприємцям вимогу надати йому неправомірну вигоду за не ініціювання питання про притягнення до кримінальної відповідальності за ст. 212 КК України та вирішення питання про закриття кримінального провадження за ст. 366 КК України.

Свої «послуги» зловмисник оцінив у 20 тис доларів, частину з яких нібито мав передати на користь поліції, яка здійснює досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні. Після отримання коштів неправомірної вигоди посадовця викрито «на гарячому» та затримано у порядку ст. 208 КПК України.

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням) та ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України.

Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання викритій особі запобіжного заходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Це вже риба!

  2. Молодці!
    Трохи зарухались з хабарниками в останній час – то Юрчика Гуцалюка з Олешинської ОТГ прийняли з 1000 $ хабара, то цього перця на крупнішій сумі. Аби не відкупилися падлюки і погодували трохи бліх на зоні. Слава Україні!

  3. Будуть дуже довго “розслідувати”, а потім замнуть взявши мзду.

  4. Імена, паролі, явки в студію!)

  5. Фамилия взяточника Гонтар а – а принимал его на работу известный борец с коррупцией генерал козловский

  6. Коли за сраку Картавого та його шоблу візьмуть?

  7. Гонтар – помічник голови обласної ради Гончара в 14-15 роках.

  8. Зрозуміло що цей гад, зі сволотівців. Вони ж після майдану кругом своїх тупорилих понаставляли. Гончар , треба було навчити як хабарі брати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.