У Хмельницькій ОДА підписали територіальну угоду на 2020-2022 роки

Вчора у Хмельницькій ОДА відбулося підписання територіальної угоди на 2020-2022 роки між обладміністрацією, Федерацією профспілок області та Об’єднанням організацій роботодавців області. Засвідчили документ своїми підписами голова облдержадміністрації Дмитро Габінет, голова ФП області Геннадій Харьковський та голова Об’єднання організацій роботодавців області Іван Дунець.

Як зауважив Дмитро Габінет, це не просто угода, а консенсус щодо основних підходів до розвитку економіки та забезпечення прав і свобод кожного працівника.

В угоді, зокрема, задекларовано завдання, які, на думку робочої групи, забезпечать сталий розвиток області та стабільне економічне зростання, зокрема, щорічне підвищення заробітної плати на 25%, створення не менше 10 тисяч робочих місць на рік, зростання зайнятості на 0,1% щороку, тощо.

Також у ході засідання проаналізували виконання територіальної угоди у минулому році. Перший заступник голови адміністрації Роман Примуш відмітив ряд позитивних тенденцій у соціальній сфері області у минулому році. Так, середньомісячна заробітна плата штатних працівників за січень-грудень становила 8672 грн, що на 18% більше у порівнянні з відповідним періодом 2018 року (17 місце по Україні).

Поряд з підвищенням рівня оплати праці в області вжито низку заходів щодо погашення боргів із заробітної плати. Станом на 01 січня поточного року за сумою боргу область посіла 4 місце серед регіонів України (5,3 млн. гривень).

Також одним із пунктів порядку денного засідання було обрання голови тристороннього ради. За результатами голосування у 2020 році раду очолюватиме Роман Примуш.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ця угода з старими пердунами нікому нічого не дає.

    • 100%, і її виконання теж відмітять на папері “ряд позитивних тенденцій” і по новому кругу

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.