“Інфраструктура – знищена, нових робочих місць в районі – не створюється”. Гуморист Гуменюк про перші враження на посаді голови РДА

Новопризначений голова Ярмолинецької РДА, а в недавньому минулому учасник гумористичного шоу “Ліга сміху” Василь Гуменюк розповів про перші враження на державній посаді.

“Стан в якому знаходиться район – критичний: інфраструктура – знищена, інвестицій в район не надходить, коштів в бюджеті – мало, штат – скорочується, нових робочих місць в районі – не створюється”, – написав він у “Фейсбуці”.

Гуменюк зазначив, що дав доручення кожному керівнику структурних підрозділів подати повну картину проблем, які є у галузі за яку вони відповідають.

Також він додав, що наразі напрацьовують тактичний та стратегічний план роботи на місяць та квартал.

“Особисто готую на обговорення декілька ініціатив”, – зауважив голова РДА.

Як писав НГП, 20 лютого президент призначив Василя Гуменюка головою Ярмолинецької РДА. До цього він керував комунальним закладом “Центр культури та дозвілля” Ярмолинецької райради.

Зв’язки із “95 Кварталом” спочатку зробили пана Гуменюка впізнаваним гумористом “Ліги сміху”, а згодом ще й кандидатом у нардепи від  партії “Слуга народу”. Виборчий 192 округ виявися не по зубам молодому політику, тож довелося поступитися нардепу-мільйонеру Олександру Герезі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Вася,штати в усіх рда скорочують з моменту приходу команди зебілів в якій і ти знаходишся. Пиши листа вові.

 2. Василю, так тримати!

 3. Знаю Василя давно, нехай щастить

 4. мало того що скорочують то ще і немає грошей на заробітну плату, прогресивна зе команда вернула нас в 90ті, а по районах їздять горе депутати і розказують як вони покращили життя і стримують курс доллара аж мозолі на ср…ці))))), але не говорять чому ціни на продукти харчування ростуть як скаженні і за газ люди не можуть заплатити це при умові що зими майже не було

 5. Чудовий шанс проявити себе!!! Успіху!!!

 6. Лише встигне зібрати статистику і на цьому його кар’єра завершиться!!! Чи це лише жарт від юмориста?????

 7. в селах Ярмолинеччини інтернету ніколи не було, а Вася в Фейсбуці скарги збирає

 8. Вася, інфраструктура – це не ліга сміху й великі ЦИЦЬКИ. Інфраструктура – (від лат. infra — «нижче», «під» та лат. structura — «будівля», «розташування») — сукупність споруд, будівель, систем і служб, необхідних для функціонування галузей матеріального виробництва та забезпечення умов життєдіяльності суспільства.

  Розрізняють виробничу (дороги, канали, порти, склади, системи зв’язку тощо) і соціальну (школи, лікарні, бібліотеки, театри, стадіони та ін.) інфраструктуру.

  Іноді терміном «інфраструктура» позначають комплекс так званих інфраструктурних галузей господарства (транспорт, зв’язок, освіта, охорона здоров’я та ін. Але ти, Вася, в усьому цьому ДУБ. І підеш ти на смітник ярмолинецької історії, бо тебе зневажають навіть нікчемні брати Гжегожевські!

 9. Вася,прозвітуй так само хоробро через 100 днів, скільки сіськатих дівок знайшов!
  І головне, як покращилась, економічна і соціальна сфера на Ярмолинеччині!!!!

 10. Вася! Це не смішно!

 11. І цирк не приїзжав, а клоуни продовжують з’являтись із небуття. А скільки їх ще буде таких ”талановитих ” . Далі буде…

 12. Вася! Краще одразу застрелься! 🙂

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.