У Хмельницькому викрито чотири “точки” гральних закладів

Працівники прокуратури Хмельницької області здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом), досудове розслідування у якому здійснюється слідчими слідчого управління територіального управління Державного бюро розслідувань.

За інформацією пресслужби обласної прокуратури, за результатами проведення санкціонованих судом обшуків у чотирьох приміщеннях, слідчими у взаємодії із співробітниками управління Служби безпеки України в області, виявлено понад 70 одиниць комп’ютерної техніки та інше обладнання, за допомогою якого надавались заборонені послуги, робочі записи, а також кошти в сумі понад 7 тис грн.

Предмети, які використовувались у злочинній діяльності, вилучено.

Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

На цю ж тему читайте публікацію “Азартний “переполох”, або Що насправді відбувається з гральним бізнесом на Хмельниччині?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.