Зеленський призначив 15 голів райдержадміністрацій Хмельниччини

Президент Володимир Зеленський провів ряд кадрових призначень голів РДА у Хмельницькій області.

Про це свідчать розпорядження глави держави, підписані 20 лютого.

Головою Віньковецької РДА призначено Володимира Лужняка, Волочиської – Юрія Марущина, Городоцької – Жанну Кордас, Деражнянської – Олександра Щербаня, Дунаєвецької – Ярослава Купчика, Ізяславської – Івана Федорчука,  Кам’янець-Подільської – Анатолія Бернашевського, Красилівської – Василя Кравчука, Летичівської – Раїсу Кабанову, Полонської – Анатолія Мороза, Славутської – Олександра Мельника,  Старокостянтинівської – Альону Пасічник, Старосинявської – Надію Вікарську, Теофіпольської – Олену Ковцун, Ярмолинецької – Василя Гуменюка.

Крім цього, президент звільнив Богдана Маршука з посади голови Славутської РДА.

Як писав НГП, через відсутність керівництва Білогірської РДА у районі тривають проблеми з виплатою зарплат бюджетникам, вчителям, а шкільні автобуси не довозять учнів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

 1. А що за Гуменюк? Часом не той, що людину збив?

 2. Чергове розчарування, особливо для Теофіполя! Хто знає новоявлену очільницю (а точніше – чергову і остаточну гробительку району) особисто — зрозуміє! Шкода – хороший був район!

  • а що там є грабити, усе грабануто до неї, а вона і так не тямить, а ще грабити подавно

 3. Там більшість таких! Хто їх подає?

 4. Та ні, це вони самі, такі скромні! Навіть на пару місяців – але до корита! Білогіря так і далі без зарплати сидіти буде, а в інших районах що з головою, що без, нічого на краще не зміниця

 5. Думаю що ці люди на посадах будуть не довше як до кінця року. Префекти вже на підході.

 6. В Красилові починається війна ,сьогодні Кравчук почне висиляти з кабінетів. Царювання пані закінчилося. Щірліц біжить в міську раду….

  • Склонного “тормоза” в сміттевий бак…. і нілкиних “шістьор” — додому…
   Хіба Красилівчанам ще не надоїв “КЛАН” островських-гвоздьових,,,,,??????
   Але зараз рейтинг островської нілки опустився до мінімуму!!!
   Кожна “баба” на лавці знає, що нілка це бізнес і корупція в Красилові!!!
   Люди …. думайте… пора їх гнати!!!!! БАНДУ _ ГЕТЬ,,,

   • Оцето розсмішили слабкі на мозги, обділені долею – вам до них вср….сь і з’їсти
    РаботайТЕ

   • ТАК РІБЯТ ХАРЕ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ВАМ ЩОСЬ ОСОБИСТО Є ШАНС ЗМІНИТИ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ ,ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ОБРАЖАТИ ЛЮДЕЙ ПОСТАТЕ СЕБЕ НА ЇХ МІСЦЕ.
    БУДУТЬ ВИБОРИ ВИБЕРЕМО ІНШИХ ДАЙТЕ ЇМ ШАНС БО ЧАСУ НЕ ТАК ВЖЕ БАГАТО ЛИШИЛОСЬ ДЕДЛАЙН БЛИЗЬКО.
    А ТІ ХТО ОБРАЖАЄ ВЛАДУ САМІ ТОРМОЗА.

  • Думаю Кравчук довго не повоює з нілкою….
   Та запропонує йому мирову у вигляді бізнесу, землі, грошових активів, і все залишиться як є!
   Мало віриться що у нас залишились чесні люди!

   • і тут красилівські боти засвітились, бурлять бурлять ядом пирскають, та нічого не виходить, кращого мера як є ніде не має от вони й бісяться їм до неї як до неба…

 7. В ЯРМОЛИНЦЯХ КЛОУН ХОТЬ БУДУТЬ СМІЯТИСЯ А В КАМЯНЦІ КОВБАСНИК БУДУТЬ ПРОДАВАТИ ЙОМУ КОВБАСУ В ШКОЛИ ДИТЯЧІ САДКИ ЛІКАРНІ ВІН БІЛЬШЕ НІЧОГО НЕВМІЄ РОБИТИ ХТО ЇХ ЗЕЛІ ПІДСУВАЄ.

 8. Райочка Кабанова – молодець! Так тримати! Тільки – вперед!

 9. АНОНІМУ ВІД 21.02.2020 09.55
  НЕ ГВАЗДИ З ПЕРЕЛЯКУ. ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ НЕ З ТАКИХ, З ЯКИМИ ТИ ЯШКАЄШСЯ. СЛАВА БОГУ, ЩО ТАКА ЛЮДИНА БУДЕ КЕРУВАТИ РАЙОНОМ. ПРАВДА, ДЕКОМУ КЛЕПКИ ПОВСТАВЛЯЄ. АЛЕ ТОБІ ЦЕ НЕ ДО ШМИГИ. ТОМУ Й ЗАСКАВУЧАВ

 10. Починаючи з 2005 року масове (чи поодиноке) призначення голів місцевих державних адміністацій (в тому числі обласних) породжувало здебільшого силу силенну негативних коментарів та відгуків на зразок:
  – багатий, тому що накрався- а отже буде красти і надалі;
  – бідний – прийшов красти;
  – занаддто товтий;
  -занадто худий;
  – має дві машини;
  -навіть машини немає;
  – всього навсього аграрій;
  – не аграрій;
  – підлабузник;
  – прихвостень;
  – за 30 років так і до жодної команди не пристав;
  – лисий;
  – не лисий;
  – “говорящий”;
  – “не говорящий”;
  – тобто який би не був новопризначений голова МДА – все, що про нього можуть знати (чи не знати) автоматично переводить його в звання “НЕ ТОЙ” – БЕЗ ВАРІАНТІВ (за винятком поодиноких випадків).
  Разом з тим кожний період “зміни влади” супроводжується вихолощенням державних структур від професійних державних службовців і мова не йде лише про керівників чи їх заступників, а в першу чергу про керівників структурних підрозділів та простих спеціалістів, які мають не малий досвід роботи, звання магістра державної служби і прірву перед статусом громадянина середнього класу.
  Сьогоднішня ситуація нажаль, не стала винятком (окрім кількох призначень), адже в ситуації з 50% скороченням РДА, на посади голів приходять нові люди, які, здебільшого, уявлення не мають з чим зіткнуться і при цьому держава їм заздалегідь обмежує можливості.
  В банківську сферу беруть фінансистів, у адвокатуру беруть юристів, в лікарню – лікарів, сантехніками беруть … сантехніків. А на державну службу – ВСІХ ( крім держслужбовців). Не вже хтось думає,що головний спеціаоіст, який 15 років працює в районі буде гіршим головою рда ніж кандидат юр. наук, який є успішним науковцем і на роботу якому прийдеться їздити за 50 км???!!
  Звісно, хтось скаже, що всі прокралися і за зарплату штани протирють сидять, – можу перекомендувати піти головним спеціалістом в рда – і красти прийдеться – десь кукурудзу на полі і штани протрете – бо будуть тільки одні .
  А суть того, що хотілося сказати зводиться до наступного: держава в черговий раз обманює себе двічі: звільняє людей яких вирощувала під свої потреби, замінючи їх іншими, в той же час втрачає хороших юристів, лікарів, фінансистів….
  А знаєте хто платить за те…. ??!! ………

 11. 100% правда

 12. Вікарська Н.М., яка призначена головою Старосинявької РДА, працювала на Порошенка. Габінет і Стефанчуки з корисних мотивів протягнули цю вертихвістку. Люди їм повірили, а вони продажні т..рі. Але за все прийдеться відповідати.

 13. Яка різниця хто буде в Синяві,якщо весь район ОТГ. Вона навіть не англійська королева

 14. Еба….ь стая “проффессиАналов”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.