Другий місяць без зарплат – у Білогірському районі бюджетникам і вчителям заблоковані виплати, бо немає керівника РДА

Через не підписаний кошторис Білогірської районної держадміністрації Хмельницької області не виплачуються зарплати бюджетникам та вчителям району, а також виникла заборгованість за комунальними платежами.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив голова профспілки працівників освіти і науки Білогірського району Михайло Матвієць.

Він зазначив, що з початку 2020 року педагоги не одержують ані авансу, ані всієї заробітної плати. Лише за січень заборгованість становить 2,95 млн грн.

“Опинилися у глухому куті. Оскільки район залишився без керівника РДА і його заступників немає кому поставити єдиний підпис, щоб розблокувати фінансування”, – сказав голова профспілки.

В.о. начальника відділу освіти і науки Білогірської РДА Наталія Соколюк проментувала НГП, що через відсутність керівництва РДА, заблокувалися видатки на заправку шкільних автобусів. Станом на 20 лютого, з 10 автобусів чотири не здійснюють підвезення близько 100 учнів.

“Переважно це сільські території, де немає фермерів, котрі могли б заправити шкільні автобуси, щоб підвезти школярів. Щоденно отримуємо безліч телефонних дзвінків від батьків учнів, котрі нам висловлюють обурення”, – пояснила вона.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет заявив, що 18 грудня 2019 року Кабмін погодив кандидатуру на посаду голови Білогірської РДА. З того часу Нацагентство з держслужби здійснювало спецперевірку кандидата.

“Заробітну плату люди не отримують тому що, не погоджені бюджетні програми, підпис під якими мав би поставити голова РДА або виконувача обов’язків. Якщо говорити про тривалість спецперевірки, то, на жаль, облдержадміністрація тут не має жодного впливу. За моєю інформацією, документи по кандидатурі на посаду голови Білогірської РДА зайшли до Офісу президента 18 лютого. Дуже сподіваюся, що до кінця місяця це питання буде врегулювано”, – наголосив Габінет.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Зелені докирувалися до ручки навіть неможуть призначити голів адміністрацій вони скоротили рда на 50 відсотків але навіть на тих людей що залишилися непередбачили коштів .

    • Слухай ти, червоний, можна подумати при вашому керівництві район в шоколаді поливав? В зеркало подивись козел!

  2. Ситі вже по саму зав’язку своїми сподіванками і владними обіцянками. Починайте нарешті елементарно виконувати свої обов’язки, а не переводити стрілки.

  3. А Габінет вчасно отримує зарплату? може чекає 2 місяці?

  4. Вчора Зеля призначив ще 15 дармоїдів вони навіть незнають що вони мають робити але будуть щось міняти бо 28 років ніхто нічого неробив а вони зроблять но незнають що робити.

  5. головою буде Загоруйко Юрій – людина яка малокомпетентна. колишній міліціонер, а ці люди не далекі. якось так шановні.

  6. Габінет,ти неспроможний керувати областю.
    Габінет,залиш кабінет, ато Бурлик прийде, кабінет забере!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.