У Хмельницькому врізали прибережно-захисну смугу Південного Бугу, щоб звести спортивні об’єкти У Хмельницькому врізали прибережно-захисну смугу Південного Бугу, щоб звести спортивні об’єкти

Депутати Хмельницької міської ради проголосували за зменшення прибережно-захисну смугу на лівому березі річки Південний Буг до 20 м від урізу… Далі »

Герега підтвердив інтерес до львівських “Карпат” Герега підтвердив інтерес до львівських “Карпат”

Власник мережі магазинів “Епіцентр К” і нардеп-мажоритарник з Хмельниччини Олександр Герега підтвердив інтерес до футбольного клубу “Карпати”. “Ця інформація є конфіденційною…. Далі »

У Хмельницькому оголошено підозри восьми членам ОЗГ, які “знімали данину” з перевізників У Хмельницькому оголошено підозри восьми членам ОЗГ, які “знімали данину” з перевізників

У Хмельницькому оголошено підозри восьми членам злочинної групи за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України, які протягом півроку займалась… Далі »

Хмельницька влада просить підприємців не торгувати штучними квітами. Священники мають пояснити чому Хмельницька влада просить підприємців не торгувати штучними квітами. Священники мають пояснити чому

Депутати Хмельницької міської ради рекомендували юридичним та фізичним особам не здійснювати реалізацію продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та… Далі »

Хмельницькі депутати не підтримали ліквідацію КП “Профдезинфекція” Хмельницькі депутати не підтримали ліквідацію КП “Профдезинфекція”

Депутати Хмельницької міської ради не підтримали проект рішення про припинення діяльності комунального підприємства “Профдезинфекція” шляхом ліквідації. За це сьогодні проголосувало… Далі »

У Симчишина достроково розірвуть договір на пасажирські перевезення з фірмою члена виконкому У Симчишина достроково розірвуть договір на пасажирські перевезення з фірмою члена виконкому

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради достроково розірве з ТОВ «Рембуд-транс» договір № 17 про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах… Далі »

Закулісся 25 чергової сесії Хмельницької міськради (оновлено) Закулісся 25 чергової сесії Хмельницької міськради (оновлено)

Проведення сесійного засідання чергової 25 сесія міської ради заплановане на 10 жовтня. А це означає, що депутати Хмельницької міської ради… Далі »

ДП «Шепетівський ремонтний завод» презентував нову бойову машину БМ-21 УМ “Берест” ДП «Шепетівський ремонтний завод» презентував нову бойову машину БМ-21 УМ “Берест”

ДП “Шепетівський ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, за власні обігові кошти здійснив глибоку модернізацію 122-мм реактивної системи… Далі »

На Хмельниччині під час торгів вартість річної оренди земельної ділянки зросла від майже 20 тис грн до 1,57 млн. грн На Хмельниччині під час торгів вартість річної оренди земельної ділянки зросла від майже 20 тис грн до 1,57 млн. грн

На Хмельниччині у вересні 2018 року на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області, інвестори придбали права оренди… Далі »

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» від’єднають від газопостачання: по­ча­ток опа­лю­валь­но­го се­зо­ну зна­хо­дить­ся під заг­ро­зою зри­ву ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» від’єднають від газопостачання: по­ча­ток опа­лю­валь­но­го се­зо­ну зна­хо­дить­ся під заг­ро­зою зри­ву

Ад­мі­ніс­тра­ція ПрАТ «Ше­пе­тів­ка­газ» по­ві­до­ми­ла про на­мі­ри здій­сни­ти ме­ха­ніч­не від’єд­нання ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» від га­зо­пос­та­чан­ня, повідомляє «День за днем». Та­ке рі­шен­ня… Далі »

У Дунаєвецькому районі вихователь пульмонологічного санаторію, який потрапив у скандал, написав заяву на звільнення У Дунаєвецькому районі вихователь пульмонологічного санаторію, який потрапив у скандал, написав заяву на звільнення

Вихователь Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію (Дунаєвецький район), якого підозрюють у жорсткому поводженні з дітьми написав заяву на звільнення. Про… Далі »