У Симчишина достроково розірвуть договір на пасажирські перевезення з фірмою члена виконкому

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради достроково розірве з ТОВ «Рембуд-транс» договір № 17 про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому від 26.12.2017 року.

Про це свідчить проект рішення, який 9 жовтня оприлюднено на сайті міськради.

Із відповідним клопотанням до виконкому звернулося міське управління транспорту та зв’язку. У документі зазначено, що перевізник «Рембуд-транс» допустив порушення на маршруті №43 Керамзитовий завод – Лезневе, які зафіксовані в актах від 12 і 24 вересня.

Фото Віталія Тараненка

Таким чином, у перевізника влада забере  три маршрути: №43 Керамзитовий завод – Лезневе, № 8 Озерна – Ракове та №9 Вул. Староміська – Лезневе-2. На них їздитиме тимчасовий перевізник.

Водночас ТОВ «Рембуд-транс» зберегло за собою право обслуговувати маршрути №№ 36, 23, 50, 28,32, 46, 46а, 55, 27, які виграло на конкурсі минулого року.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, хмельницьке ТОВ «Рембуд-транс» зареєстровано у жовтні 2011 року. Теперішнім засновником записаний Валентин Заболотний, який до жотвня 2015 року був директором. Фактичним власником фірми залишився нинішнім член виконавчого комітету Сергій Мандзій.

Також читайте публікації НГП “Переобладнані в резерві”, або Як транспортну реформу довести до абсурду”, “Перевезення по-хмельницьки: переобладнані спрінтери, заїжджий “гастролер” і тролейбусник на “лазопазиках

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Забере?!?!смішно. Це просто рембуд збуває неприбуткові маршрути. Міська рада може тільки іжу в собак забирати!!!

    • Решение очень устраивает Мандзия, но не бюджет города и пассажиров данных рейсов. Какому патриоту Мандзий “котлету” занес?

  2. А чому не повністю розірвати договір, за його не виконання стороною? Шахраї.

  3. Может пора пиявку мандзия совсем прогнать? Господин мэр покажите , что вы с яйцами, а не бла бла бла.

  4. Мандзій, тупо скидає неприбуткові маршрути. В тому то і фішка, що приймаючи участь у конкурсі ти береш на себе зобов’язання на всі маршрути і прибуткові і не прибуткові

  5. 43 маршрут це один з самих прибуткових маршрутів.

  6. Пішли у СРАКУ покидьки картаві

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.