Вдруге за рік у Хмельницькому зріс тариф на холодну воду і водовідведення Вдруге за рік у Хмельницькому зріс тариф на холодну воду і водовідведення

З 30 вересня у Хмельницькому зросла вартість централізованого водопостачання та водовідведення. Як повідомляє сайт “Хмельницькводоканалу”, відтепер тариф на холодну воду… Далі »

Фірму, якій ХКП “Спецкомунтранс” передавало небезпечні відходи, позбавили ліцензії Фірму, якій ХКП “Спецкомунтранс” передавало небезпечні відходи, позбавили ліцензії

Міністерство екології та природних ресурсів анулювало ліцензію на поводження з небезпечними відходами черговим спецпідприємствам. Про це йдеться на сайті міністерства…. Далі »

Хто заробляє на “Екобусі” та куди зникають небезпечні відходи? Хто заробляє на “Екобусі” та куди зникають небезпечні відходи?

На адресу редакції НГП надійшов лист, у якому автор проводить розслідування, як працює міська програма утилізації небезпечних відходів. Перевіривши подану… Далі »

До 2050 року Кам’янець-Подільський повність перейде на відновлювані джерела енергії До 2050 року Кам’янець-Подільський повність перейде на відновлювані джерела енергії

Кам’янець-Подільський, Чортків, Житомир та Львів затвердили повний перехід на відновлювані джерела енергії до 2050 року. Про це повідомляє DW. Відповідний меморандум… Далі »

Стали відомі причини, через які окремі промислові підприємства Хмельниччини допустили спад Стали відомі причини, через які окремі промислові підприємства Хмельниччини допустили спад

Протягом січня-липня цього року незначне скорочення обсягів виробництва за окремими видами про­дукції спостерігалося на ПП “Алюм Плюс”, ДП “Красилівський агрегатний… Далі »

У Хмельницькому тернополяни 6,5 млн грн освоять на капремонті пішохідної зони та підготують постамент під пам’ятник Бандері У Хмельницькому тернополяни 6,5 млн грн освоять на капремонті пішохідної зони та підготують постамент під пам’ятник Бандері

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за результатами тендера 21 вересня оприлюднило повідомлення про намір укласти угоду з ТОВ “ТОМ-ІнвестБуд” (Тернопільська… Далі »

На Хмельниччині запрацювали дві сонячні електростанції На Хмельниччині запрацювали дві сонячні електростанції

На Хмельниччині запрацювали сонячні електростанції. Об’єкти побудовано та введено в експлуатацію зовнішньоекономічною асоціацією “Новосвіт” (м.Вінниця), повідомляє Finance.UA. Потужність Вишнопільської сонячної електростанції… Далі »