Уляна Ткаченко: «Нарікань до роботи депутатів нашої фракції в обласній раді у мене немає» Уляна Ткаченко: «Нарікань до роботи депутатів нашої фракції в обласній раді у мене немає»

У вересні на сесії Хмельницької обласної ради було оголошено інформацію про те, що Уляну Ткаченко обрано головою фракції партії “За… Далі »

У Хмельницькій області будують арсенал для зберігання боєприпасів У Хмельницькій області будують арсенал для зберігання боєприпасів

Президент, Верховний головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко під час робочої поїздки до Хмельницької області проінспектував хід будівництва сучасного арсеналу для зберігання… Далі »

Депутати просять “Хмельницькгаз” і “Хмельницькобленерго” відмовитися брати комісію при оплаті компослуг Депутати просять “Хмельницькгаз” і “Хмельницькобленерго” відмовитися брати комісію при оплаті компослуг

Депутати Хмельницької міської ради просять керівництво ПАТ “Хмельницькгаз” і “Хмельницькобленерго” відмовитися брати комісію при сплаті компослуг. Відповідне звернення підтримала більшість обранців… Далі »

Порошенко прибув до Старокостянтинова Порошенко прибув до Старокостянтинова

Сьогодні Президент Петро Порошенко прибув до Старокостянтинова. Глава держави ознайомлюється з ходом проведення багатонаціональних навчань «Чисте небо – 2018». За інформацією НГП,… Далі »

За вересень у Хмельницькому зареєстровано 11 випадків кору За вересень у Хмельницькому зареєстровано 11 випадків кору

У вересні у Хмельницькому зареєстровано 11 випадків кору, з них 6 дітей віком до 17 років, 5 дорослих. Як повідомляє… Далі »

На Хмельниччині дві сільські ради приєдналися до ОТГ На Хмельниччині дві сільські ради приєдналися до ОТГ

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий затвердив висновок на відповідність проектів рішень щодо добровільного приєднання двох сільських рад Волочиського і Хмельницького районів до… Далі »

У Хмельницькому цієї суботи  відбудуться президентські праймеріз УКРОПу У Хмельницькому цієї суботи відбудуться президентські праймеріз УКРОПу

13 жовтня о 15.00 у Хмельницькому,  в залі ХУУП ( Будинок офіцерів) на вул. Проскурівській, 57, відбудеться зустріч з учасниками… Далі »