Приватизацію Хмельницькобленерго переносять на 2019 рік Приватизацію Хмельницькобленерго переносять на 2019 рік

Фонд державного майна України планує, що практично по всіх об’єктах великої приватизації конкурси з продажу відбудуться у 2019 році, а… Далі »

У Нетішині зросла кількість госпіталізованих дітей У Нетішині зросла кількість госпіталізованих дітей

До інфекційного відділення медико-санітарної частини Нетішина госпіталізовано 31 особу, зокрема, 26 дітей віком 3-6 років. Такі дані станом на 11… Далі »

На Хмельниччині правоохоронці викрили цех із випалювання деревного вугілля без документів На Хмельниччині правоохоронці викрили цех із випалювання деревного вугілля без документів

Співробітниками управління захисту економіки в Хмельницькій області в рамках кримінального провадження, внесеного за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або… Далі »

Фірма екс-бютівця Кіпермана виграла аукціон з капремноту приміщень Хмельницької облради за 11 млн грн Фірма екс-бютівця Кіпермана виграла аукціон з капремноту приміщень Хмельницької облради за 11 млн грн

Хмельницьке ПП “Будремпроект-Стандарт” запропонувало кращу ціна на тендері з капітального ремонту приміщення Будинку рад у Хмельницькому на майдан Незалежності, 2. Про… Далі »