Індустріальний парк «Хмельницький» створюється на 50 років Індустріальний парк «Хмельницький» створюється на 50 років

Індустріальний парк «Хмельницький» створюється строком на 50 років з можливістю його пролонгації, відповідно до чинного законодавства. Про це сказано у… Далі »

У Хмельницькій області вал зібраного зерна перевалив 3 млн тонн У Хмельницькій області вал зібраного зерна перевалив 3 млн тонн

На 29 жовтня у Хмельницькій області зернові обмолочені на площі 472,8тис. га, що становить 82% до наміченого.  Валове виробництво їх… Далі »

Справа Бурлика знову зависла в апеляції. Двох суддів відвели від розгляду Справа Бурлика знову зависла в апеляції. Двох суддів відвели від розгляду

Хмельницький апеляційний суд задовольнив самовідвід головуючої колегії суддів Інни Вітюк у справі депутата Хмельницької обласної ради від політичної  партії  Всеукраїнське об’єднання… Далі »

Назарій Чепко: Аналогів “Соколу” немає ні на Хмельниччині, ні в Україні Назарій Чепко: Аналогів “Соколу” немає ні на Хмельниччині, ні в Україні

Назарій Чепко. Депутат Городоцької районної ради від ВО «Свобода». Доброволець Легіону Свободи. Ставши депутатом – продовжив разом із батьком воювати… Далі »

Президент призначив нового голову Городоцької РДА Президент призначив нового голову Городоцької РДА

Головою Городоцької районної державної адміністрації призначено Олену Матвєйцеву, яка працювала заступником міського голови Городка з гуманітарних питань. Про це свідчить розпорядження глави… Далі »