Справа Бурлика знову зависла в апеляції. Двох суддів відвели від розгляду

Хмельницький апеляційний суд задовольнив самовідвід головуючої колегії суддів Інни Вітюк у справі депутата Хмельницької обласної ради від політичної  партії  Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Віктора Бурлика за  ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство).

Фото НГП

Таку ухвалу сьогодні оголосила сама Вітюк.

За її словами, вона не може брати участь у розгляді апеляційної скарги прокуратури на рішення Хмельницького міськрайонного суду від 5 вересня, оскільки у серпні вже здійснювала по цьому випадку правосуддя.

“З метою недопущення сумнів у моїй безсторонності та неупередженості на підставі п.4 ч.1 ст. 75 КПК, заявляю собі самовідвід”, – сказала головуюча.

Прокурор підтримав самовідвід Вітюк, а також заявив відвід судді Бондар, яка минулого року висловивла окрему думку по справі Бурлика, заявивши, що Хмельницька облдержадміністрація не може бути потерпілою стороною.

Захисник депутата облради, адковат Роман Гавриленко вважає, що суддя Вітюк під час попереднього розгляду допустилася ряду неточностей, надаючи правову оцінку обвинувальному акту щодо Віктора Бурлика.

Наразі розгляд апеляційного скарги прокуратури відкладено до формування нової колегії суддів, яких визначить автоматичний розподіл.

Нагадаємо, що 15 березня 2017  року депутат Віктор Бурлик пошкодив контрольно-пропускний пункт у приміщенні Хмельницької облради. Зокрема, він наніс молотом 28  ударів по металевому турнікету, повністю його зруйнувавши. Далі ввійшов до приміщення контрольно – пропускного пункту, молотом наніс ще два удари по пульту управління турнікетом.

Потім депутат облради з приміщення  контрольно – пропускного пункту  витягнув робочий стіл військовослужбовців та викинув його в приміщення холу, після цього молотом наніс два удари по скляній  частині конструкції контрольно – пропускного пункту та 15 ударів молотом по каркасу споруди, спричинивши тим самим  матеріальну шкоду на суму 21323 грн. 45 коп.

Більше на цю тему читайте публікації “Будка” губернатора: хроніка одного погрому”, “Ще раз про турнікет, або Диявол криється в деталях”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. в клітку тварюку….

 2. Отправьте воина-кувалду в АТО. И всех делов то.

 3. Приходьте коментувати на Фейсбук. Так познайомимся, а то невідомо хто є хто

 4. Все одно як Януковича, судять, судять в неможуть засудити.
  Скоро вже пам’ятника треба буде ставити, а тут ще й суд не закінчився.

 5. Судді явно слабаки.

 6. Який ще суд ? “Неосудність — стан психологічного здоров’я людини, при якому вона не може контролювати свої дії та не перебуває у свідомості (розумова недорозвиненість, психологічні захворювання тощо”

 7. Та посадіть вже цього клоуна ! Він так попсував рейтинг партії! Свобода подобається, місто на краще змінили! Але ж , є така паршива вівця як бурлик! гидко дивитися!

  • Бурлик – обличчя ,,Свободи,,.
   Все зроблене в місті завдяки Бурлику і побратимам.

   • Яке він обличчя? Якщо він обличчя, то воно жалюгідне! Що він може робити, якщо в нього немає тями до правотворчих процесів? Він може тільки бутки довбати! Хто взагалі його обирав? людина без освіти! яка не розуміється на політиці!та будь яка бабця , у політиці тямить більше , ніж це “обличчя ” Його “справи” які Ви кажете , ніби то, зроблені у місті, і бананах з фруктового раю не варті! Він політичний невдаха!

    • Бурликів, Чепків на ціпок посадити в рідних селах, хай землю рідну обробляють.

     • Хто такі Чепко? І до чого вони до статті про Вітю ?

 8. Собаку, яка кусає людей та наводить жах на суспільство, як за звичай пристрілюють

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.