Фірма екс-бютівця Кіпермана виграла аукціон з капремноту приміщень Хмельницької облради за 11 млн грн

Хмельницьке ПП “Будремпроект-Стандарт” запропонувало кращу ціна на тендері з капітального ремонту приміщення Будинку рад у Хмельницькому на майдан Незалежності, 2.

Про це свідчать результати аукціону від 5 жовтня.

“Будремпроект-Стандарт” вийшло з ціною 11,30 млн грн, його конкурент ПП “Моноліт-Буд” (Хмельницький) – 11,36 млн грн. Під час аукціону жоден з учасників не зробив кроків на пониження.

Наразі замовник визначається, чи оголошувати учасника з дешевшою пропозицією переможцем.

Згідно з тендерною пропозицією, підрядна організація повинна відремонтувати підвал, три поверхи в обласній раді, помінявши там вікна, двері та підлогу; утеплити горище; укріпити шість ганків, полагодивши бетонні сходи; відремонтувати головний вхід до Будинку Рад; замінити систему опалення і водопостачання зі встановленням чеських радіаторів Kоrаdо та інші роботи.

Капремонт слід завершити до кінця грудня 2020 року.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Будремпроект-Стандарт” зареєстровано у листопаді 2010 року. До 10 вересня 2018 року засновником і кінцевим бенефіціаром був хмельничанин Михайло Кіперман, в минулому депутат Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина”. Наразі підприємство записано на Наталію Іткіну, а Кіперман виконує роль підписанта.

Прикметно, що ПП “Будремпроект-Стандарт” прописано на вулиці Європейська, 5 у Хмельницькому – це юридична адреса більшості підприємств Кіпермана.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А потім будуть додаткові угоди, про збільшення ціни. Схема жида – кіпермана.

  2. Что и требовалось легализовать. Я сразу писал как только тендер озвучили, что Киперман наш рулевой. И чего эти падлы красиловские котлы не ставят? А потянуло на Чехию.

  3. Миша конкретно ліг під жидів. фрідмана-кіпермана. Щоб ти здоровий був як і твій президент жид.

  4. Чого ніхто не ставить питання про суму ремонту? 11 мільйонів. не на обласну лікарню, 11 мільйонів не на дороги в області. А на ремонт своїх кабінетів. це що там таке треба робити? на цілих 11 мільйонів?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.