Приватизацію Хмельницькобленерго переносять на 2019 рік

Фонд державного майна України планує, що практично по всіх об’єктах великої приватизації конкурси з продажу відбудуться у 2019 році, а не цього року, як говорилося раніше.

Про це на засіданні Спеціальної комісії Верховної Ради України з питань приватизації заявив в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

«Ми вже можемо констатувати факт, що з тих об’єктів великої приватизації, які ми намітили, за більшістю з них процес приватизації переноситься на 2019 рік», – сказав він.

За словами Трубарова, цього року, швидше за все, вдасться приватизувати лише «Центренерго», щодо якого Кабінет міністрів цієї середи затвердив стартову ціну та умови продажу. Конкурс із приватизації держпакета акцій цього підприємства має відбутися наприкінці листопада або на початку грудня цього року.

Як писав НГП, 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів великої приватизації державної власності на 2018 рік.

До переліку приватизації на 2018 рік увійшли 26 підприємств. Зокрема, це ПАТ “Центренерго”, низка обленерго і теплоелектроцентралей (у тому числі, ПАТ “Хмельницькобленерго”), ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, вугільна компанія “Краснолиманська”, “Азовмаш”, “Турбоатом”, “Електроважмаш”, “Сумихімпром”, Одеський припортовий завод, Запорізький титано-магнієвий комбінат, “Украгролізинг”, ПАТ “Аграрний фонд” та Державна продовольчо-зернова корпорація.

Наразі 18,8% акцій “Хмельницькобленерго” належать VS Energy, що пов’язана з російським бізнесом на чолі з Михайлом Спектором, до неї також входять Євген Гінер, Михайло Воєводін і колишній віце-спікер Держдуми РФ Олександр Бабаков.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.