“Час Х” настав – 70% акцій “Хмельницькобленерго” продаватимуть восени

Сьогодні Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів великої приватизації державної власності на 2018 рік.

До переліку приватизації на 2018 рік увійшли 26 підприємств. Зокрема, це ПАТ “Центренерго”, низка обленерго і теплоелектроцентралей (у тому числі, ПАТ “Хмельницькобленерго”), ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, вугільна компанія “Краснолиманська”, “Азовмаш”, “Турбоатом”, “Електроважмаш”, “Сумихімпром”, Одеський припортовий завод, Запорізький титано-магнієвий комбінат, “Украгролізинг”, ПАТ “Аграрний фонд” та Державна продовольчо-зернова корпорація.

895af40d6a9c04a-screenshot-6

Очікується, що продаж цих об’єктів принесе державному бюджету 21,3 млрд грн.

За словами виконуючого обов`язків голови Фонду державного майна України Віталія Трубарова, велика приватизація розпочнеться в жовтні і фонд встигне до кінця року продати всі 26 підприємств.

Наразі 18,8% акцій “Хмельницькобленерго” належать VS Energy, що пов’язана з російським бізнесом на чолі з Михайлом Спектором, до неї також входять Євген Гінер, Михайло Воєводін і колишній віце-спікер Держдуми РФ Олександр Бабаков.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. треба буде купити собі на відпускні пару акцій, передам дітям у спадок)))

  2. Вася ти лох. Пакети акцій, а не поштучно.

    • в тебе неадекватна реакція на гумор, звернись до лікаря)))
      Якщо чоловік роздратований, злий без причини, часто зривається на оточуючих, це вже діагноз. І треба сказати, маловтішний. Чоловіча агресія є предметом вивчення психології, неврології, психіатрії, але на сьогоднішній день універсальних ліків від цієї недуги не винайдено. Надто вже багатоликий, та й на перших стадіях практично не відрізняється напад чоловічої агресії від звичайного, нічим не видатного дратівливого стану. А адже саме з нього може початися невроз, який, якщо вчасно не вжити заходів, дуже швидко трансформується в незворотний психічний розлад.Першим і найбільш головним фактором є наявність в організмі представників сильної статі психоактивних речовин. Алкоголізм, тютюнопаління, вживання енергетиків, наркоманія, токсикоманія сьогодні не є рідкістю у чоловічої половини людства. Недостатність дофамінового і серотонінового обміну речовин, які відповідають за самоконтроль, самооцінку, імпульсивність людини, теж сприяє появі агресії в чоловічих поведінкових реакціях.

  3. ПАПа перед уходом на пенсию купит, через слепой траст. А лохи и дальше будут по завышенным ценам платить.

  4. Жидовский кабмин даже с сЦайта минюста (поиск за едрпоу) убрал инфу кто сегодня есть собственник это злочынной ПАТ. Очередное об…балово народа.

  5. Чому Хмельницька громада не викупить?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.