У начальника паливного складу локомотивного депо “Гречани” арештували 2,3 млн грн невідомого походження У начальника паливного складу локомотивного депо “Гречани” арештували 2,3 млн грн невідомого походження

Хмельницький міськрайонний суд арештував готівку, що знаходилася у сейфовій скриньці №29 Приватбанку і яку використовував начальник паливного складу виробничого підрозділу локомотивного ДЕПО… Далі »

Хмельничанам продемонстрували, як зміниться привокзальна площа Хмельничанам продемонстрували, як зміниться привокзальна площа

Громадська ініціатива Proprostir презентувала майбутній вигляд привокзальної площі у Хмельницькому. Відповідні світлини розробники виклали у “Фейсбуці”. Проектом передбачене влаштування піднятого пішохідного… Далі »

Красилівському начальнику ДВС присудили 5 років в’язниці за хабар у 5,8 тис. грн Красилівському начальнику ДВС присудили 5 років в’язниці за хабар у 5,8 тис. грн

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним колишнього начальника Красилівського районного відділу державної виконавчої служби Віталія Болюха у вимаганні та одержанні хабара (ч.3 статті 368 КК… Далі »

Понад 200 сімей Хмельниччини скористалися програмою ”Доступне житло” Понад 200 сімей Хмельниччини скористалися програмою ”Доступне житло”

Протягом 2010-2017 років державною програмою ”Доступне житло” скористалося 233 сім’ї Хмельниччини, котрі змогли поліпшити житлові умови та стати власниками квартир. Про… Далі »

У Старокостянтинові не проголосували на вивішування червоно-чорного прапора У Старокостянтинові не проголосували на вивішування червоно-чорного прапора

Депутати Старокостянтинівської міської ради не прийняли рішення про підняття у місті з метою вшанування пам’ятних дат визвольної боротьби українського народу… Далі »