У Старокостянтинові не проголосували на вивішування червоно-чорного прапора

Депутати Старокостянтинівської міської ради не прийняли рішення про підняття у місті з метою вшанування пам’ятних дат визвольної боротьби українського народу поряд з державним – червоно-чорного прапора.

Як повідомляє сайт “Старокостянтинів небайдужий”, це відбулося 4 травня. Не зважаючи на звернення добровольців, волонтерів, учасників бойових дій та представників громадських організацій проект рішення був відхилений.

У своєму виступі міський голова Микола Мельничук аргументував таку позицію тим, що вивішування червоно-чорного прапора порушуватиме Закони України і зашкодить стосункам з Польщею.

Деякі депутати навіть покинули приміщення зали засідань, щоб не брати участі у голосуванні. Після оголошеної перерви трибуну ради було заблоковано. Атмосфера була дуже напруженою, здавалося від бійки рятувала лише присутність великої кількості працівників поліції.

В підсумку рішення прийнято не було, однак міський голова пообіцяв своїм розпорядження створити робочу групу, щоб знайти компроміс у цьому питанні.

Нагадаємо, що 27 березня Хмельницька облрада підтримала вивішення червоно-чорного прапору на адміністративних будівлях поряд з державним стягом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 36

 1. Ну хоч десь адекватні та не засліплені!

 2. Сепаратюги!
  Майдан не закінчили, тому і піднімають голови

  • Почему сразу сепары? если меньшинство притягивает к цвету этого флага свое видение исторических процессов, берет за горло что бы его вывешивать, то сразу сепары!!! Пока с деятельностью этих флагоносцев есть только раскол общества, минуса для страны. Через лет десять история и народ Украины возможно будет проклинать этих патриотических, как разрушителей единства.

 3. тупоголовий мер комуняка з Пеньків. Як старокостянтинівці такого терплять

  • ТАм комуняка радник мудрик коріш його з пеньок

  • Мер то нормальний раз люди його обирають вже стільки разів. А от дебіли зі свободи які прийшли на волні гімна в ньому і потонуть. Через сраний кусок надуманої тряпки люди в Європі і світі дивляться на нас як на чортів. Ті хто з головою думають про майбутнє і створюють працею свою державу, а свободівці як останнє бидло її руйнує. Геть срань свободівську у рашку!!!!

   • Мер якраз повне лайно, яке було комуністом а потім ще в десятках партій. З ригом Бондарем як воювали, а зараз лепші коріша.

 4. Нічого ми на наступну сесію прийдемо із нашими побратимами і вишвернемо цього недомірка із зали…Час пішов!

  • Схаменися, що и робите? Скільки можна колотити? Довели до війни на сході Украіни,тепер різанину на остальній територіі.

  • Кто тебе дал право и твоим побратимам? Не угомонитесь со своими флагами, до конца не осознавая что эту бутафорию вкинули в ваши недоразвитые головки именно для раскола страны. Неужели нельзя обойтись без флагов, бендер сс. вы раскольники страны, и рано или поздно будете отвечать!!!

  • “Нічого ми на наступну сесію прийдемо із нашими побратимами і вишвернемо цього недомірка із зали…Час пішов!” – апофеоз демократії, мля.

  • Я думаю, що скоро ми зберемося і всю нечисть Чубату та крикливу з області на потягу Львів-Москва відправимо до їх спонсорів. Потрібно цю картинку Кремля тіряти, бо мізків людям не прибавиться

  • Гімно ти сволотівське, яке ти маєш право втручатись у діяльність депутатів які обрані у законий спосіб. Тюрьма по тобі плаче – час просто не прийшов.

   • Гімно ти проплочене…крали і хочете красти, а ми не дамо вам цього робити.Через вікна тікати будете із зали!

 5. Чуваки, а може завішайте свого ФСБешного Тягнибока, який колотить то все за Путінські гроші. І тоді прозрієте! Я за те щоб пам”ятати колишній визвольний рух нашіх предків, но не під самодурством вашого російського тягнеБИКА.

 6. От якби вмвішували прапори міста чи прапори ЄС , а так ??? Навіщо було проводити декомунізацію щоб повернутись з іншими крайнощами . Одна річ коли скажімо на Покрови Пресвятої Богородиці – день укр війська вивісти чорн-черв прапор, а 10-15 разів в рік , то може як за часів рейху , вже зовсім не знімати… шановні нацики , більшість людей хоче жити у сильній державі , але СВІТСЬКІЙ СУЧАСНІЙ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ , а не печерно-популістській . СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 7. Усі нормальні люди чимось займаються , в них просто немає вільного часу бігати по сесіях і вимагати вивішувати прапори , а вцих тупоголових недоумків , які здебільшого 11 класів освіти і пусті трудові книги , цього часу вдосталь , його нема куди їм дівати . От би зібрати усю цю наволоч і відправити на Схід , де дійсно ” роботи не початий край” . І не треба прикриватися побратимами , треба самими відповідати за свої вчинки

 8. Мельничук молодець, не побоявся висловити свою думку щодо чорно_червоного прапора. Я теж вважаю, що це недоечно.

 9. Мельничук молодець, не побоявся висловити свою думку щодо чорно_червоного прапора. Я теж вважаю, що це недоречно.

 10. Славутська міська рада теж спокійно підтримала без зайвого шороху. Беріть приклад зі Славути і Меджибожа.

 11. “Не зважаючи на звернення добровольців, волонтерів, учасників бойових дій та представників громадських організацій проект рішення був відхилений.” – суки зажерті ці депутати і ті колорадські жуки, які їх підтримують. Вони не рахуються з думкою людей, які прийшли з фронту на Сході!

  • все перечисленные, или почти все типа активисты представляют не все общество, и даже не половину, а в лучшем случае четверть от половины. Зачем спрашивается? хотят сплотить? Нет, не получится, нам уже хватило камуняк, с идентичными насаждениями памятников и флагов. одни и те же ритуалы, только цвета и герои разные. они не понимают что их флаги и памятники будут рвать, палить и сносить через 10-20 лет очередное “заблудшее” поколение их же сынов и дочек. с пеной у рта, с выпученными глазами будут клясть тех кто сегодня раскалывает страну. Они не будут вспоминать воров-яныков порохов, и прочих мразей… возможно они”придут с восточной Украины с портретами моторол, гивей и др. будут выставлять их как борцов за независимость ,с нацистской идеологией которая расколола страну. Поэтому надо прекратить всю эту хрень вообще.

   • Вони хоч і не представляють все суспільство, проте вони роблять справу за все суспільство – і їхній один голос вартий голосів десятків тисяч таких паразитів, як ти! А твій голос взагалі нічого не вартий!

 12. Вся верхівка свободи комуністами була…! Фараон-хвора на голову перша по пропаганді і так поїхали….
  В області їх ніхто не підтримує там лише місто за рахунок симчишена і великого бюджету міста, а так були б вже на підсосах

  • Знаєте, всі викрики навколо червно-чорного прапору свідчать лише про те, що в школі всі прогулювали історію (звичайно ті, хто вчився після 1991 р.). Якщо трохи погуглити, то стає зрозумілим, що червно-чорний прапор – це така “страшилка” про бендерівців-оунівців-ССівців. В СРСР він не був заборонений, а щодо того, що він зі слів Мельничука дратує поляків… Ну то їх і Богдан Хмельницький дратує, і Тарас Шевченко…
   Якщо активна частина суспільства вважає, що треба згуртуватись навколо червоно-чорного прапору – це їх право. Чи розділяє він суспільство? Як на мене, хто хотів – вже давно відділився.
   А те, що це рішення не підтримали мер і депутати Старокостянтинівської міської ради, свідчить про відповідний вибір громади, яку певно влаштовують і постійні дорожньо-будівельні дерибани, і афери з львівським сміттям, і відсутність адекватної програми соціально-економічного розвитку міста хоча б на декілька років (та, що на сайті міськради на 2018 рік – це “водичка”, нічого суттєвого та конкретного).

   • У каждого мера, даже в трех вышиванках, идет дерибан земли, денег бюджета. Активная часть общества как раз выезжает со страны, и конкретно говорит что тут пи..ц, а это “полезные идиоты”(хоть наверняка есть там нормальные люди) и корыстные негодяи, рвущиеся к власти на ура- патриотизме.

 13. Ті хто воювали на сході – воювали за Україну , сподіваючись що наш Державний синьо-жовтий стяг ще звмайорить над донецькими і луганськими держустановами . Справді , деякі добробати вивішувалм на автівках та бліндах червоно-чорні прапори . але не всі , але далеко не усіх учасників АТО щодо цього думка однозначна , тому не треба розписуватися за всіх , а взагалі і не використовувати нас у цих безглуздих і дезперпективних акціях . Зі слів друзів з Луганська , саме і з таких акцій все там і починалось – вривалися групи людей у місцеві міськради і вммагали у законно обраних мерів вивішувати в приказному порядку російцські триколори на адмінбудівлях

  • Атошник Атошнику рознь. есть активисты атошники, поехавшие от партий, пофоткатся в третей линии, а сейчас ходящие с надутыми щеками козыряя этим, участвуя в акциях по навязыванию своей точки зрения. У меня несколько товарищей атошников, пошедших добровольцами в первую волну, год пробывшие на передке, участвовавшие в реальных боях…. не один не козыряет этим, многие даже в маршрутке не показывают УБД. так поступают большинство их боевых побратимов в разных областях. Так у них уже слаживается мнение что происходит как и при комуняках, щеки надувают, козыряют как раз те, кто был замполитами, партийными активистами, в тылу… вроде и воевали, но немца не убили))

 14. Меля красава , зайняв сильну державну позицію і опустив цих голодраних шавок

  • Меля сучий потрох, який їздив на рашку до Матвіенчихи передд захопленням країни!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.