Хмельницька облрада підтримала вивішення червоно-чорного прапору на адміністративних будівлях

Депутати Хмельницької облради підтримали використання червоно-чорного прапора ОУН на території області.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Сьогодні за це рішення проголосував 51 із 57 обранців на черговій сесії.

З сесійної трибуни текст проекту рішення, який напередодні узгодили всі фракції, зачитав боєць АТО Олександр Попов.

На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань червоно-чорний прапор підніматиметься у траурному оформленні: до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

Що стосується конкретних пам’ятних дат, то сесія доручила апарату ради підготувати відповідне звернення до Інституту національної пам’яті.

Крім цього, депутати Хмельниччини звернулися до Верховної Ради з пропозицією визнати червоно-чорний прапор Прапором української армії, яка воює проти Росії на Донбасі.

Як писав НГП, 22 березня депутати Хмельницької облради не змогли проголосувати за порядок денний і почати роботу через блокування президії та сесійної трибуни обранцями зі “Свободи”, представниками Правого сектору та деякими добровольцями. Вони наполягали на першочерговому ухваленні проекту рішення про використання червоно-чорного прапора ОУН.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. Обісцялись…

 2. Дощ іде, дощ іде,
  На Поділлі слизько.
  Ой тікайте комуністи,
  Бо Степан вже близько!

 3. Буде Свобода – буде Україна

 4. А как же флаг всех цветов радуги? Опять продинамили!

 5. БАБАХ… обіс….сь депутати…. покидьки… що пішли на поводу в кучки гоптників та долбанутих бандерівців… стидно….. гидко…. ГЕТЬ ЗРАДНИКІВ…. НА КІЛ ПОЛІТИЧНИХ ШЛЬОНДР…

 6. Чому наші депутати замість роботи прапорами махають? Немає чим занятися?

 7. Шановий Віталію.
  Надрукуйте, будь ласка, список депутатів як вони голосували за той гітлерівський прапор. Адже це нарукавна обмотка фашистського СС, Її форму також надрукуйте, щоб люди бачили як поріднилися з гітлерівськими віинищувачами українського народу хмельницькі свободівці. В описі вона виглядає так: на кривавому тлі вліплено фашистську свастику, обрамлену пекельно смоляною чорнотою.
  Замість свастики вони розмістили герб України ?!!!!!!
  Пришелепуваті депутати навіть рішили звертатись до Верховної Ради з пропозицією цю ганчірку прийняти за ПРАПОР (пишуть поважно з великої літери, а до державного використовують таку приставку з малої) української армії. А що ж тоді робити з жовто-блакитним, закинути в тайники до кращих часів? Адже всі держави світу мають один прапор. Чи не ставлять вони за мету зробити Україну двопрапорною на зразок депутатів з подвійним, а то й потрійним громадянством? В такому разі на чорно-червоному треба залишити свастику.
  ГАНЬБА ДЕПУТАТАМ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛРАДИ. Як же вони, повернувшись з сесії, дивитимуться в очі своїм виборцям?

  • Нормально дивитимуться, як люди що нарешті прочитали історію червоно-чорного прапора і є патріотами України. Жодного відношення до гітлера наш бойовий червоно-чорний прапор не має. А жовто-блакитний прапор, який ще поки синьо-жовтий, залишається нашим Державним Прапором. Читайте трошки історію і не смішіть людей своїми примітивними зауваженнями.

 8. Прчитав я вищенаписане ірішив, що даремне назвав хмельницьких депутатів пришелепуватими. Вони все ж таки люди. То вибачаюсь перед ними за таке негарне вжите слово. Однак, прапор в Україні має бути один.

  • Так даремно пришелепкуватими ти їх називав… вони просто боягузи та телепні…

 9. Вернем фсьо в зад. Дебилизм восхищения мертвыми хероями зашкаливает. Цивилизованные страны наверное в шоке от регресса происходящего на Украине. Поистине о нас долбое…х говорят, что одна булава, а два гетьмана.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.