Хмельницька облрада спіткнулася об червоно-чорний прапор – сесію перенесено

Депутати Хмельницької облради підтримали створення широкої комісії з обговорення питання щодо використання червоно-чорного прапора ОУН на території області.

За це рішення проголосувало 55 із 63 зареєстрованих у залі обранців.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

З відповідною пропозицією звернувся голова ради Михайло Загородний. Він пояснив, що пленарне засідання перенесено на 27 березня. До того часу комісія має вийти з готовим проектом рішення, який влаштовував би усі депутатські фракції.

Загалом, на нинішній сесії облради так і не був затверджений порядок денний, оскільки цьому передувала кількагодинна блокада президії ради депутатами-свободівцями, а також присутніми воїнами.

Свої думки висловили керівники політичних фракцій. Так, “герегівець” Вадим Лозовий не заперечував розгляду цього питання, але наполягав на його черговості (це питання у порядку денному під №45).

Після виступу між Лозовим на окремими бійцями і депутатами-свободівцями сталася словесна перепалка, яка закінчилася скандуванням “Ганьба”.

Голова фракції Аграрної партії Сергій Іващук наголосив, що до конфліктної ситуації у сесійні залі, його колеги мали намір підтримати це рішення. Проте після останніх подій їхні думки розділилися, тому кожен персонально визначатися.

Керівник фракції ВО “Батьківщина” Михайло Бойко запевнив, що його однопартійці підтримують це рішення. При цьому, варто це питання узаконити на державному рівні. Як пропозицію, він назвав присвоєння  червоно-чорного прапору частиною символік Національної гвардії.

Голова фракції Радикальної партії Тетяна Зеленко висловила повне розуміння пристунім бійцям, заявивши про підтримку щодо використання націоналістичного прапору.

Керівник фракції “Об’єднання “Сампопоміч” Олександр Драган заявив, що його соратники голосуватимуть “за”. При цьому, зробив зауваження до “блокадників” на неповазі до самих обранців.

Голова фракції БПП Василь Процюк зазначив, що на постійних комісіях і засіданні президії облради ні в кого з колег не виникало значних розбіжностей щодо голосування за використання червоно-чорного прапору. Разом з тим, те, що відбулося під час самого засідання сесії, спровукало протилежну реакцію. Тому кожен з обранців самостійно визначався.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 33

 1. А нічого, що т.з. Українські січові стрільці створені “за сприянням” австрійської цісарьської влади з метою протистояння Росії і керувалася саме цією владою. Вони хотіли на київський трон посадовити представника габсбургської династії, якого назвали Василь Вишиваний.
  В попередній 2012-ий рік “за порадою” австрійської влади створена у 1890-му році І.Франком у Львові “Руська радикальна партія” була перейменована у “Українську радикальну партію”

  • КОНЕЧНО!!! Австрияки, потом немцы, они все желали что бы сформировалась независимая страна))) что бы люди там жили нормально)))… Победи тогда нацисты, и дедушки бурликов имели бы 3 класса образования, день и ночь работали на третий рейх, бурликов рожали бы под скирдой. это ели бы гауляйтер Бандера разрешил.

 2. В Киеве бандеровские флаги взмыли над туалетами
  “Вид на метро «Арсенальная». Из серии «Живописный Киев». Над туалетом флаги партии «Свобода» и ОУН”, – написал Долинский, разместив соответствующую фотографию. (фото см.по ссылке https://www.politnavigator.net/v-kieve-banderovskie-flagi-vzmyli-nad-tualetami.html )
  Скорее всего, между туалетом и входом в метро установлена агитационная палатка тягнибоковцев, но вид с другой стороны создает впечатление, что флаги имеют отношение к туалету.
  “Гарно! Пусть там и болтаются. Это их законное место”, – комментирует снимок Иван Чубирко.
  Некоторые иронически предположили, что в туалете находится офис националистов.
  Ранее, как сообщал “ПолитНавигатор”, мэр Киева Виталий Кличко под телекамеры открыл в столице туалет с надписью “Киев – мой город”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.