На Хмельниччині фіскали нарахували 11 мільйонерів На Хмельниччині фіскали нарахували 11 мільйонерів

На середину березня подали податкову декларацію про майновий стан і доходи та задекларували доходи, які перевищують один мільйон гривень 11… Далі »

П’яний водій за 300 дол. спробував відкупитися від начальника сектору реагування поліції Волочищини П’яний водій за 300 дол. спробував відкупитися від начальника сектору реагування поліції Волочищини

Працівники управління внутрішньої безпеки у Хмельницькій області департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України задокументовали факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю. Як… Далі »

Оприлюднені нові сенсаційні рейтинги політиків і партій Оприлюднені нові сенсаційні рейтинги політиків і партій

Якби вибори відбулись найближчими вихідними, до парламенту пройшли б вісім політичних сил З 5 по 21 лютого 2018 року Київський… Далі »

На будівництво НВК на Озерній, яке з кожним роком стає золотим, з бюджету додадуть 10 млн. грн. Область думає, чи співфінансувати На будівництво НВК на Озерній, яке з кожним роком стає золотим, з бюджету додадуть 10 млн. грн. Область думає, чи співфінансувати

На продовження будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32, що у хмельницькому мікрорайоні Озерна, пропонується виділити 10 млн. грн. Така цифра… Далі »

Правоохоронці запідозрили керівництво старокостянтинівського заводу залізобетонних шпал у фінанcуванні тероризму Правоохоронці запідозрили керівництво старокостянтинівського заводу залізобетонних шпал у фінанcуванні тероризму

Слідчий слідчого відділу Управління СБУ у Хмельницькій області у лютому відкрив кримінальне провадження за фактом фінансування тероризму (ч.2 ст.258-5 КК України),… Далі »

Хмельницький наближається до будівництва льодового палацу і палацу спорту Хмельницький наближається до будівництва льодового палацу і палацу спорту

Депутати Хмельницької міської ради планують виділити 2,4 млн. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва палацу спорту і льодового палацу, ділянких яких розміщені… Далі »