Правоохоронці запідозрили керівництво старокостянтинівського заводу залізобетонних шпал у фінанcуванні тероризму

Слідчий слідчого відділу Управління СБУ у Хмельницькій області у лютому відкрив кримінальне провадження за фактом фінансування тероризму (ч.2 ст.258-5 КК України), в якому проходить Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал.

Про це зазначено в ухвалі Хмельницького міськрайонного суду від 27 лютого.

За відомостями досудового розслідування, протягом січня-жовтня 2015 року директор філії ПАТ «Укрзалізниця» Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» та директор ТОВ «Завод метизних виробів» (Макіївка, Донецька область) за попередньою змовою з директором ПП «Бюро охорони «Регіон-Варта» та директором ТОВ «Професійний охоронний комплекс «Муніципальна Безпека» здійснили переведення безготівкових коштів у готівку.

У подальшому відбулася сплата за рахунок цих коштів так званих «податків» до так званого бюджету терористичної організації «Донецька Народна Республіка».

Слідство перевіряє рух коштів по банківському рахунку ТОВ «Завод метизних виробів», яке досі прописано в окупованій території.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Це і дурню зрозуміло, що той Кучер не чистий на руку. На одну зарплату на джипах їздити не будеш. А доміну яку відгрохав. В ресторанах нажерають по 10 тисяч за раз. На одну зарплату так не проживеш. Женіть цього прихвостня із державного підприємства.

    • Без Кучера і так званого заводу не буде…Він підняв його і все що на заводі е зробив Кучер,А в першу чергу роботу дав людям Кучер… АЛЕ половина це не цінять,чи мабуть забувають…А писати можна
      будь що і будь про кого… Як за звичай пише той хто сам дуже щирий… Не буду здивований що попередній коментар від працівників заводу,А саме від ТИХ ХТО ПОВИНЕН НОГИ МИТИ І ЮШКУ ПИТИ,АЛЕ ВОНИ НАВПАКИ ЛЮТЬ ЛАЙНО…

  2. Не такий Кучер і святий, біля заводу організуавав цілу низку присосок і жирує, а завод не Кучер підняв як він розказує, а натой час коли завод став працювати була така ситуація в державі що продукція яка випускаєтьсяя заводом була в попитіі і все. А Кучер просто злодій і барига

  3. Та як у вас язик повертається так принижувати цю людину. вам до нього всратися і з’їсти, він все життя працював, працює і багато кому допоміг в житті, а те що він має за своїх 44 роки трудового стажу він заробив. Кучер – дуже добра людина і як вам не соромно таке писати. Багато хто має набагато більше ніж він, беріть і пишіть про них всяку херню… Кучер – гордість нашого Старокостянтиніва він багато чого для нього зробив, а що зробили ви?????? Да нічого я в цьому впевнена!!!

  4. Ще б усі були такі як КУЧЕР!!!А непотріб всяка яка сама нічого не варта пише такі коментарі,щоб насолити людині… Кучер людина з великої букви!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.