МВС відреклося від робочої групи зі складу громадськості через її втручання у роботу правоохоронців Хмельниччини МВС відреклося від робочої групи зі складу громадськості через її втручання у роботу правоохоронців Хмельниччини

Робоча група зі співпраці і взаємодії громадськості з органами, що координуються Міністром внутрішніх справ у Хмельницькій області, припиняє своє існування. Відповідний… Далі »

Екс-головний міліціонер Хмельниччини пішов у політику Екс-головний міліціонер Хмельниччини пішов у політику

Колишній начальник Голового управління міліції у Хмельницькій області Олександр Розізнаний призначений на керівну посаду в обласну партійну організацію ВО “Батьківщина”…. Далі »

Послуги охоронної фірми екс-регіонала на 40% здорожчали для команди Симчишина Послуги охоронної фірми екс-регіонала на 40% здорожчали для команди Симчишина

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради за результатами тендера 19 березня уклав угоду з приватним підприємством “Явір-2000” (Полтава) на послуги з… Далі »

Госпсуд розвів руками – продане майно облради не можливо повернути, бо з’явилися нові конструкції Госпсуд розвів руками – продане майно облради не можливо повернути, бо з’явилися нові конструкції

Господарський суд Хмельницької області відмовив у задоволені позову прокуратури щодо повернення у комунальну власність нежитлових приміщень площею 704,8 кв. м і… Далі »

Стало відомо, як поділили “кошти Хмельницької АЕС” Стало відомо, як поділили “кошти Хмельницької АЕС”

У Хмельницькій ОДА продемонстрували розподіл 4,6 млн. грн субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічного розвитку населення, що… Далі »

Голова Хмельницької ОДА посів дев’яте місце у рейтингу губернаторів-2017 Голова Хмельницької ОДА посів дев’яте місце у рейтингу губернаторів-2017

У своєму дослідженні видання “Ділова столиця” підбило підсумки розвитку регіонів за 2017 рік. Журналісти порівняли показники 23 мирних регіонів за… Далі »