МВС відреклося від робочої групи зі складу громадськості через її втручання у роботу правоохоронців Хмельниччини

Робоча група зі співпраці і взаємодії громадськості з органами, що координуються Міністром внутрішніх справ у Хмельницькій області, припиняє своє існування.

Відповідний допис на сторінці Громадської ради при МВС зробив її голова, радник Авакова Володимир Мартиненко.

“Робоча група, яка діє в структурі Громадської ради при МВС. І мала б діяти за Положенням про регіональні робочі групи. Мала б, але бажання не має. Я вже декілька разів звертав увагу на виконання вимог положення. Намагався донести у різний спосіб, що основною функцією не є і не може бути будь-які заслуховування слідчих, втручання у кримінальні справи, заслуховування керівників слідчих підрозділів чи керівників управлінь області. Робоча група – це дорадчий орган Громадської ради”, – пояснив він.

На думку Мартиненка, робота слідчих може бути відкрита тільки в тих межах, які дозволяєзакон.

“Вона не передбачає ніяких поточних громадських заслуховувань, звітувань та інших хотєлок. Крім того це є способи тиску на слідчого, що ні в якому разі недопустимо… Перепощую, як приклад, як не треба і не можна працювати. До того було вже декілька попереджень колег із Хмельниччини відносно способу роботи”, – наголосив радник міністра МВС.

Він додав, що найближчим часом ініціюватиме перезавантаження складу робочої групи на Хмельниччині.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.