На перетворення обласного кардіодиспансеру в центр кардіології додадуть 20 млн. грн На перетворення обласного кардіодиспансеру в центр кардіології додадуть 20 млн. грн

Депутати Хмельницької обларади виділять 20 млн. грн на продовження проведення реконструкції приміщення обласного кардіодиспансеру для створення обласного центру кардіології та кардіохірургії…. Далі »

Що нажили хмельницькі депутати у 2017 році: річне звітування та форма змін (оновлено) Що нажили хмельницькі депутати у 2017 році: річне звітування та форма змін (оновлено)

На вулиці вже майже середина березня, а це означає, що залишається лише вісімнадцять днів для подачі електронних декларацій за 2017… Далі »

“Доктор Пі” програв суд лікарю з Хмельниччини, який назвав його вбивцею “Доктор Пі” програв суд лікарю з Хмельниччини, який назвав його вбивцею

Апеляційний суд Хмельницької області своєю постановою відхилив скаргу медика-науковця зі Львівщини Андрія Слюсарчука, більш відомого як “Доктор Пі”, який позивався… Далі »

У Хмельницькому патрульні затримали п’яного водія, який керував запорожцем-“гібридом” У Хмельницькому патрульні затримали п’яного водія, який керував запорожцем-“гібридом”

У Хмельницькому 10 березня на вулиці Західно-Окружній патрульні помітили автомобіль марки ЗАЗ 968М, що мав явні ознаки переробки. Як повідомляє… Далі »

Фермер з Хмельниччини заявив про корупцію в місцевому держгеокадастрі – ЗМІ Фермер з Хмельниччини заявив про корупцію в місцевому держгеокадастрі – ЗМІ

Фермер з Хмельниччини, керівник ФГ «Фіра» Анатолій Мішов розповів, що працівники місцевого Держгеокадастру пропонували «прискорити процес» оформлення землевпорядної документації за окрему плату… Далі »

Справу Харкавого таки розглядатиме Городоцький райсуд Справу Харкавого таки розглядатиме Городоцький райсуд

Автоматизована система Городоцького районного суду 12 березня визначила склад колегії суддів, котрі будуть розглядати справу за обвинуваченням депутата Хмельницької обласної ради Миколи… Далі »

Газові викрутаси – низка бюджетників Шепетівки після тендерів отримали вищу ціну і менше блакитного палива Газові викрутаси – низка бюджетників Шепетівки після тендерів отримали вищу ціну і менше блакитного палива

Протягом січня-лютого дочірнє підприємство “Шепетівкагаз” майже одразу після перемоги на низці тендерах підвищило ціну для бюджетників шляхом додаткових угод, зіславщись на… Далі »

Мажоритарник Герега з дружиною інвестували в агробізнес 150 млн. дол. Мажоритарник Герега з дружиною інвестували в агробізнес 150 млн. дол.

За останні 2 роки сім’я Олександра та Галини Герег інвестувала в аграрний бізнес 150 млн доларів. Про це генеральний директор… Далі »

Визначено переможця на капітальний ремонт «Тещиного язика» Визначено переможця на капітальний ремонт «Тещиного язика»

26 лютого системою «ProZorro» в результаті проведеного аукціону визначено переможця торгів на виконання капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Житомир-Чернівці,… Далі »