Справу Харкавого таки розглядатиме Городоцький райсуд

Автоматизована система Городоцького районного суду 12 березня визначила склад колегії суддів, котрі будуть розглядати справу за обвинуваченням депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369 КК України).

Головуючим суддею обрано Сергія Шинкоренка.

Раніше система двічі намагалася здійснити автоматизований розподіл цієї справи у Городоцькому райсуді, проте безуспішно. Щораз причиною була відсутність одного з трьох, необхідних для складу колегії, суддів (у тамтешньому суді якраз їх загалом троє).

Як дізнався НГП, перший раз визначити склад колегії було неможливим, бо один із суддів, відповідно до наказу голови Городоцького районного суду №01-06 від 22 січня 2018 року, з 19 лютого до 5 березня цього року перебував у відпустці.

Вдруге автоматизований розподіл справи не відбувся через відсутність судді, котра за наказом голови суду № 05-07 від 1 березня 2018 року, з 4 до 8 березня була у відрядженні в Києві як делегат XV чергового з’їзду суддів України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.