Мажоритарник Герега з дружиною інвестували в агробізнес 150 млн. дол.

За останні 2 роки сім’я Олександра та Галини Герег інвестувала в аграрний бізнес 150 млн доларів.

Про це генеральний директор ТОВ “Епіцентр К” Петро Михайлишин, пише “Економічна правда”.

“150 млн доларів за останні 2 роки – це значні інвестиції. Земельний банк аграрного напрямку ми лише за два роки теж наростили до 110 тис. га землі”, – сказав Михайлишин.

За його словами, у 2016 році було придбано 80% частки компанії “Вінницька аграрно-промислова група”, яка, крім землі, має чотири елеватори загальною потужністю 230 тис. т одночасного зберігання зерна.

“Це було перше велике придбання агроактивів, і вже після цього ми рухалися далі саме таким шляхом. Після придбання ми почали технічне оновлення, поліпшувати технології вирощування сільгоспкультур тощо”, – заявив гендиректор.

“Потім відбулася купівля агроактивів компаній “Glencore” та “Оболонь Агро”. На сьогодні ми сформували три виробничі кластери: “Західний”, “Вінницький” та “Центральний” із земельним банком у Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях”, – додав Михайлишин.

Сім’я Герег почала будувати свою аграрну імперію ще в 2015 році. За останні три роки їм вдалося сконцентрувати понад 100 тис. га в п’яти регіонах України.

Першим значним активом була “Вінницька агропромислова група” Володимира Барцьося. Потім бізнесмени купили 10 агропідприємств у міжнародного трейдера Glencore, випередивши в цій угоді “Кернел” Андрія Веревського.

Після цього придбали “Оболонь-Агро” у “пивного короля” Олександра Слободяна. Наразі “Епіцентр” шукає нові напрями для інвестицій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А за виконанi роботи перед пiдприемцями ще з осинi нерозрахувалися. Обiцяли одне пайовикам а виплачують менше, на паi люди випрошують тижнями,посередникiв якi знайшли цi об’еми земельнi кинули i нерозрахувалися.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.