На перетворення обласного кардіодиспансеру в центр кардіології додадуть 20 млн. грн

Депутати Хмельницької обларади виділять 20 млн. грн на продовження проведення реконструкції приміщення обласного кардіодиспансеру для створення обласного центру кардіології та кардіохірургії.

Про це зазначено у пояснювальній записці до внесення змін до обласного бюджету, які голосуватимуться 22 березня на черговій сесії.

Передбачається, що центр дозволить знизити госпітальну летальність у лікувальних закладах області до 5-7%, посилить взаємодію служби екстреної медичної допомоги та системи кардіологічної та кардіохірургічної допомоги населенню та наблизить доступність якісної та ефективної високоспеціалізованої медичної допомоги населенню.

У 2016 році в цьому напрямку зроблено перший крок, а саме з обласного бюджету виділено 527 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщень диспансеру. У 2017 році розпочато проведення робіт, на що використано 2 млн. 609,3 тис. гривень.

Як писав НГП, тендер вартістю 29 млн. грн на реконструкцію будівель Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру на вул. Володимирська, 85 виграла приватна фірма “Діта”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Фірма “Діта” це Кіперман, який ніколи не платив податки у тому розмірі, які треба сплачувати, а тому й продовжує тендерити бюджетні кошти. Хоть би раз написали скільки було відрахувань до місцевого бюджету від зарплати працюючих.

  2. Якщо флаксенберг думае що ніхто не знае про його оборутки то він помиляеться !!! Головлікарь Кланц !! Вже домовився за взятку загородьому щоб дали 20 міль на дерибан !!!! Читайте скоро той нарив прорве!!!!!!!

  3. Кіперман, флаксемберг, клланца, в бабин яр жидів, повирізати усіх. Час настав!!!

  4. При этом уроды посокращали койко места в отделениях. Люди с января не могут попасть на лечение. Кругом одни клацманы и гоцманы.

  5. Никаких изменений!Чего они хотят власти?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.