Екс-бютівець візьметься за масштабну реконструкцію обласного кардіодиспансеру

Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради 8 листопада заявило про намір укласти угоду з приватною фірмою “Діта” на реконструкцію будівель Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру на вул. Володимирська, 85.

Фото НГП

Фото НГП

Загальна вартість робіт становить 29 млн. грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

Підрядник виконає ряд демонтажних робіт, переробить каналізацію та водопостачання, встановить два пасажирських ліфти вантажопiдйомнiстю 630 кг, поміняє електропроводку.

Усі роботи мають бути завершені до кінця грудня 2018 року.

Конкурентами на торгах виступили дві хмельницькі фірми “Ліга буд центр” і “Укрстандарт”.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, фірму  “Діта” створено 1995 року і належить вона хмельничанину Михайлу Кіперману. Він був обраний депутатом Хмельницької міської ради VI скликання від фракції ВО “Батьківщина” (2010-2015 роки) і входив до постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Як писав НГП, персонал і обладнання обласного кардіодиспансеру перенесли до госпіталю для інвалідів війни, що на окраїні Хмельницького.

Загалом, реконструкція приміщення Хмельницького обласного кардіодиспансеру під створення обласного центру кардіології та кардіохірургії затягне 150 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Ця фірма кругом встигає, кажуть навіть з ХУУПом мають бізнес.

  • а який точніше – не кажуть? бо доволі цікаво. хотів на наступний рік сина туди відправити вчитися а ви про підводні камені говорити

   • не раджу йти в хууп, вмкладачі вже не ті, адмністрація – повна корупція. економічний майже помер, юридичний – набирає трохи більше половини, бо відстій і тотальний контроль. Дівчатам легше вчитись, хоча деяхто з керівництва і хлопцями не гребує.

    • В ХУУПі юристам теорію права читає людина за освітою ЗООТЕХНІК, бувший секретар райкому комсомолу і інструктор обкому.

 2. киперман все хавает…как пылесос……

 3. промивка грошей здається. ХУУП ще та контора, корупція як на вищому рівні, так і серед нижчого адмінперсоналу (куратори, начальники курсів), особливо на заочному, дуже дорого курсові та дипломні, застій совкового типу, втрата гарних кадрів, непотизм (діти та родичі, особливо керівництва), присутня інтимна корупція. Загалом ХУУП на майбутнє немає перспектив. Після смерті засновника Андрушка, звільнення Олуйка університет загниває роками, а вина керівництво проректорів. Вступ в старого проректора 4к.

  • Звертаюся до анонімних «дописувачів» у коментарях: «Перш ніж обливати брудом Вищий навчальний заклад, котрий представляє Хмельниччину у ТОП-10 ВНЗ України по підготовці юристів, посідає четверте місце (після трьох Національних ВНЗ) у рейтингу Вишів Хмельницької області…, і цей перелік можна продовжувати, назвіть конкретні факти, які свідчать про порушення, на вашу думку, у нашому колективі. Ми готові з цим розібратися.
   А ось у такий спосіб дискредитувати можуть лише заздрісники, ображені невдахи, нечесні «конкуренти», ностальгуючі лузери та їм подібні. Дискутувати на кухні чи під анонімним псевдо ви навчилися. Навчіться бути відкритими до дискусії, у тому числі у соціальних мережах.
   Особисто я пишаюся нашим колективом, студентами та випускниками. Не все ідеально, нам є над чим працювати і ми це робимо. Динаміка розвитку Унііерситету є позитивною – це головне.
   Щодо будівельної фірми «Діта» та усіх інших підприємсв, установ та організацій з якими співпрацював Університет (принаймні з 2009 року по теперішній час) з боку правоохоронних та контролюючих органів держави недоліків не виявлялося.
   А от кому вигідно у коментарях до публікацій, котрі не мають жодного відношення до ХУУП, дискредитувати його в очах громадськості – це і є відповіддю на усі ті «коментарі».

 4. Да Кіпер-ман, кругом встигає! от вже ненаситне…. будучи депутатом в місті набрав по суперфіціях стільки землі, що теперішні забудовники “нервово курять”.

 5. А, хто как не Жид. Евреи умеют делать гешефт.

  • Cимоне, ви Петлюра (подивіться його біографію, він погано кінчив)?
   А ви самі хто, автохтонний ви наш? Адже за переписом 1913-го року у Проскурові з 36 “з копійками” тисяч мешканців майже 19 тисяч були “лица иудаистского вероисповидания”, а скільки ще було т.з. “выхрестившихся” (наприклад, предки Леніна по материнській лінії). А в більшості інших подільських містечках їх кількість доходила до 70-:80 % (наприклад, як в Старокостянтинові, звідкипредки Леніна по материнській лінії ).
   Як показують факти історії, самими завзятими та жорстокими антесемітами були латентні євреї (наприклад, як Гітлер, предки якого ні з Старокостянтинова). То ви Хто?

 6. Путенко – латентний антисеміт

  • Ні, я не латентний антисеміт. Це в мене “благоприобретенное” після того, як я “познайомився” з “автохтонними”, наприклад з такими, як цей (та тут і багато інших) “Анонімний” та вже свідомо проаналізувавши історичні факти, данні згаданого мною перепису та менталітет сучасних “автохтонних”.

   • то ти не автохтонний? чого тоді тут гадиш? чи вашій раші вже лапи до Хмельницького сверблять?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.