Розбірки по-хмельницьки: стрілянина у приміщеннях для розіграшу лотерей, п’ятеро поранених (Додано відео) Розбірки по-хмельницьки: стрілянина у приміщеннях для розіграшу лотерей, п’ятеро поранених (Додано відео)

Сьогодні під ранок у центрі Хмельницького виник інцидент між двома групами осіб, в результаті якого у двох приміщеннях для розіграшу… Далі »

Бюджет Хмельницького отримає майже мільйон від земельного аукціону Бюджет Хмельницького отримає майже мільйон від земельного аукціону

За результатами земельного аукціону бюджет Хмельницького отримає майже 1 млн. грн, включаючи орендну плату за землю і надходження від реалізації земельних ділянок. Як… Далі »

Через Волочиськ, Хмельницький та Деражню до Києва щоденно курсуватиме двоповерховий потяг Skoda Wagonka Через Волочиськ, Хмельницький та Деражню до Києва щоденно курсуватиме двоповерховий потяг Skoda Wagonka

4 листопада з Тернополя до Києва вирушив швидкісний поїзд складом Skoda Wagonka. Другий двоповерховий поїзд вийшов на маршрут. У ньому… Далі »