Уряд призве 625 строковиків з Хмельниччини для охорони складів з боєприпасами? Уряд призве 625 строковиків з Хмельниччини для охорони складів з боєприпасами?

Уряд збільшив чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу до Збройних Сил восени, на 2000 осіб. Про це… Далі »

Симчишин потрапив до рейтингу українських мерів-інноваторів Симчишин потрапив до рейтингу українських мерів-інноваторів

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин потрапив до “Рейтингу українських мерів-інноваторів”. Про це повідомляють організатори проекту – “Українська правда” та Міжнародний саміт… Далі »

Стало відомо, хто будуватиме магістральну дорогу у Хмельницькому за майже 30 млн. грн Стало відомо, хто будуватиме магістральну дорогу у Хмельницькому за майже 30 млн. грн

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Виконавчого комітету Хмельницької міської ради повідомило про намір укласти угоду з ПАТ… Далі »

Підприємство, яке більше 10 років успішно валилося, відновлює роботу – коментар «ВІТАГРО» Підприємство, яке більше 10 років успішно валилося, відновлює роботу – коментар «ВІТАГРО»

Державне підприємство “Завод “Маяк” у Гвардійському, яке більше 10 років знаходилося у стані  ліквідації, через укладання мирової угоди отримало шанс… Далі »

У рейтингу грошових активів влада Хмельниччини посіла 12 місце У рейтингу грошових активів влада Хмельниччини посіла 12 місце

Аналітики проекту “Декларації” склали рейтинг грошових активів у розрізі регіонів України, куди ввійшли статки голови ОДА та депутати міськ- і облрад…. Далі »

У Шепетівці вирішили поки не відрізати котельні від газопостачання У Шепетівці вирішили поки не відрізати котельні від газопостачання

Вчора в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради міський голова Михайло Полодюк  провів нараду з приводу забезпечення газопостачання… Далі »