Уряд призве 625 строковиків з Хмельниччини для охорони складів з боєприпасами?

Уряд збільшив чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу до Збройних Сил восени, на 2000 осіб.

Про це сказано в розпорядженні Камбіну від 22 листопада №826.

Рознарядка для Хмельницької області становить 625 потенційних строковиків. З них 434 буде направлено на службу до Збройних Сил, 160 – Національної гвардії, 31 – Держспецтрансслужби.

У пояснювальній записці до розпорядження зазначається, що це урядове рішення надасть можливість підвищити обороноздатність держави щодо забезпечення належної охорони та оборони арсеналів, баз, складів Збройних Сил, на яких зберігаються вибухонебезпечні засоби.

Як відомо, в ніч на 27 вересня в селищі поблизу Вінниці сталися вибухи на складах з боєприпасами та зброєю. Наразі відпрацьовуються чотири основні слідчі версії вчинення кримінального правопорушення.

Збройні сили України посилили охорону військових об’єктів по всій країні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Я вже писав:
  А чого б не застосувати для охорони таких об’єктів системи , подібні тим, які застосовувалися для охорон (в т.ч. – оборони від можливих діверсантів) об’єктів Стратегичних ядерних сил (наприклад, ще нещодвано розташованих на території Хмельницької обл.)?
  Адже там було кілька дублюючих одна одну систем охорони та оборони і т.з. “людський фактор” був зведений майже до нуля.

  • То было сделано в союзе. И всё за счет америкосов обменяли на три дома в раково. Поэтому всё в металлоломе. А у инженеров из неньки мозгов нет, поэтому возвращаемся к старому методу: чем больше в армии дубов(солдат) тем крепче наша оборона. И будут те пацаны с резиновой дубинкой ловить диверсантов на складах. Автоматы им давать нельзя, а то ещё отберут.

   • Я это понимаю (написано мною было для провокации). Кроме указанного Вами есть еще следующие факторы: основные разработчики (ЦКБ) и основные производители – сборщики находятся сейчас в России (хотя часть разработок, элементная база и часть оборудования в свое время производилось на Украине); обслуживающий персонал там же; необходимость больших капиталовложений при отсутствии денег на это;….: и наконец – авторское право.

   • Однак це не сама “вибухонебезпечна” проблема (навіть зрівняння немає) на Україні. В Україні з 17 чи 18 діючих реакторів АЕС (зараз точно не пам’ятаю) лише у 2-ох є довгостроковий (більше 10 років) термін безпечної експлуатації. У решти цей термін закінчився чи от-от закінчиться (протягом найближчих кількох місяців чи одного-двох років). Продовжити цей темін можуть тільки росіяни (знову теж саме: основные разработчики (ЦКБ) и основные производители – сборщики находятся сейчас в России (хотя часть разработок, элементная база и часть оборудования в свое время производилось на Украине); обслуживающий персонал там же; отсутствии средств на на необходимые капиталовложения; отсутствие политической воли и возможности (!!!)….: и наконец – авторское право.
    Отсюда выходит: к власти все годы “незалежності” приходят (мы выбираем) люди только с целью побыстрее “хапнуть”. Остальное им “трын-трава”.

 2. На вашей любимой рашке бахнуло так бахнуло. Весь Урал заражен радиацией. Людей пустили в расход, никто особо и не занимается дезактивацией. Тренируются на собственном народе.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.