Апеляція відмовила у скасуванні арешту для трьох підозрюваних, котрі стріляли у центрі Хмельницького Апеляція відмовила у скасуванні арешту для трьох підозрюваних, котрі стріляли у центрі Хмельницького

Апеляційний суд Хмельницької області залишив під вартою трьох чоловіків, котрі 5 листопада влаштували стрілянину у приміщенні грального закладу, що на… Далі »

На Хмельниччині фірма нардепа приватизувала державний завод через мирову угоду – слідство На Хмельниччині фірма нардепа приватизувала державний завод через мирову угоду – слідство

Головне управління Національної поліції у Хмельницької області підозрює ліквідатора державного підприємства «Завод «Маяк» (с. Гвардійське Хмельницький район) і службових осіб TOB «Інвестиційна… Далі »

Лісогосподарське підприємство «Красилівліс» завдало збитків державі майже на три мільйона гривень Лісогосподарське підприємство «Красилівліс» завдало збитків державі майже на три мільйона гривень

На початку жовтня цього року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області під час проведення планової перевірки ЛСП “Красилівліс” було виявлено… Далі »

Хмельничани витратили на нові автомобілі  3 мільйони доларів Хмельничани витратили на нові автомобілі 3 мільйони доларів

У жовтні у Хмельницькому та області продали 116 нових автомобілів, що на 17 машин менше ніж у вересні цього року…. Далі »

У Шепетівці встановили народне чергування біля газової труби У Шепетівці встановили народне чергування біля газової труби

Вже тре­тю до­бу на те­ри­то­рії ста­ді­ону «Кор­ча­гі­нець» міс­тя­ни вар­ту­ють бі­ля га­зоп­ро­во­ду, що ве­де до цен­траль­ної ко­тель­ні. У на­ме­ті, що вста­но­ви­ли… Далі »

Хмельницька міськрада презентувала нові схеми руху міського транспорту Хмельницька міськрада презентувала нові схеми руху міського транспорту

Хмельницька міська рада пропонує ознайомитися з новою схемою руху міського пасажирського транспорту. За цими маршрутами громадський транспорт почне їздити з… Далі »

Хмельницький “Сокіл” депутата Бурлика трансформувався у “Фенікс” Хмельницький “Сокіл” депутата Бурлика трансформувався у “Фенікс”

Хмельницький осередок ВГО “Сокіл” саморозпустився через складання повноважень голови Віктора Бурлика. Це сталося 4 листопада, про що у коментарі НГП повідомив… Далі »

У Кам’янці-Подільському дебютував фестиваль молодіжного короткометражного кіно «Бруківка» У Кам’янці-Подільському дебютував фестиваль молодіжного короткометражного кіно «Бруківка»

У Кам’янці-Подільському дебютував фестиваль молодіжного короткометражного аматорського кіно «Бруківка», повідомляє видання «День». До конкурсної програми заходу було відібрано понад 50… Далі »

Хмельницька область офіційно затвердить власний бренд Хмельницька область офіційно затвердить власний бренд

Депутати затвердять офіційний бренд Хмельницької області. Відповідний проект рішення винесений на чергову сесію облради 22 грудня. Також буде схвалено порядок… Далі »