Хмельницька міськрада презентувала нові схеми руху міського транспорту

Хмельницька міська рада пропонує ознайомитися з новою схемою руху міського пасажирського транспорту. За цими маршрутами громадський транспорт почне їздити з 1 січня 2018 року.

Нагадаємо, нещодавно також відбувся конкурс на визначення переможця системи GPS-моніторингу пасажирського транспорту Хмельницького. Оснащення транспорту GPS-трекерами дозволить здійснювати контроль місця розташування усього пасажирського транспорту через функціонування єдиного диспетчерського центру при управлінні транспорту та зв’язку.

Схеми руху транспорту з 1 січня 2018 року

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Нова схема руху транспорту незрозуміло для кого і в угоду кому, але не для громади міста. ВІЗЬМЕМ ДЛЯ ПРИКЛАДУ тролейбусний маршрут №1. На сьогодні – ранком пасажирам зручно дістатись на роботу в міський РЕМ та “Легпром” (вул. Бандери), завод “Темп”, МКП “Хмельницькводоканал”, міську лікарню, прикордонну академію, зручно пройти в обласну лікарню, МКП “теплокомуненерго” і т. д. В чому ж зручність нового маршруту тролейбусу №1 – ні в чому. Погоняло повітря!!! Наповнюваність пасажирами на 2 або 3 зупинки! Скільки потрібно розуму, щоб до цього додуматись?!

  2. А хто заплотить за GPS-трекер на кожний тр.засіб ??? А це приблизно 3 тис. грн./шт. А хто буде платити абонплату за кожний трекер щоб відслідковувати рух тр.засібів ??? А це по 100 грн./місяць. Як що це все з міського бюджету… то НАФІГА нам це ??? Як що це має платити перевізник, то НАФІГА йому це ??? По комунальним тролейбусам є діспечер. Знову влада понти ганяє !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.