Антимонопольний комітет знову зобов’язав Хмельницьку міськраду припинити антиконкурентні дії Антимонопольний комітет знову зобов’язав Хмельницьку міськраду припинити антиконкурентні дії

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України вкотре зобов’язало Хмельницьку міську раду припинити антиконкурентні дії. Як повідомляє прес-служба відомства, рішенням… Далі »

У Хмельницькому визначили переможців конкурсів з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах У Хмельницькому визначили переможців конкурсів з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах

У Хмельницькій міській раді відбулося засідання конкурсного комітету, на якому визначили переможців конкурсів з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах. Хмельницька… Далі »

Старкостянтинівський суд не побачив нічого протизаконного у ввезенні львівського сміття Старкостянтинівський суд не побачив нічого протизаконного у ввезенні львівського сміття

Старокостянтинівський районний суд відмовився визнати назаконним договір намірів про співпрацю, укладений 26 квітня 2017 року між Львівським комунальним підприємством «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс», ТОВ «Екостаркон», ТОВ «ДВ-Екосвіт» і… Далі »

VoxUkraine обрахували коефіцієнт корисної дії нардепа – у  десятці кращих є представник Хмельниччини VoxUkraine обрахували коефіцієнт корисної дії нардепа – у десятці кращих є представник Хмельниччини

На основі голосування депутатів за прогресивні законопроекти аналітики VoxUkraine обрахували коефіцієнт корисної дії представників Верховної Ради України за три роки… Далі »

Шепетівка знову без газопостачання та тепла Шепетівка знову без газопостачання та тепла

У Шепетівці газопостачальники знову почали відрізати котельні від постачання блакитного палива. Причина не нова, ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” навіть не почало… Далі »

Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал відмінив закупівлю анкерів, “бо що пішло не так” Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал відмінив закупівлю анкерів, “бо що пішло не так”

Філія «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» ПАТ «Укрзалізниця» 23 листопада відмінила закупівлю анкерів очікуваною ціною 3,00 млн грн. через «відсутність подальшої… Далі »

Звітую за другий рік роботі на посаді міського голови Звітую за другий рік роботі на посаді міського голови

Минуло вже 2 роки на посаді міського голови. Пропоную вашій увазі короткий звіт про роботу. Чекаю відгуків, зауважень, пропозицій, конструктивної… Далі »