У Хмельницькому розкрили вбивство 50-річної працівниці ринку У Хмельницькому розкрили вбивство 50-річної працівниці ринку

Поліція розкрила вбивство працівниці ринку – нею виявилась 20-річна мешканка Хмельницького. Як повідомляє сектор комунікації поліції області, вбивство сталося 17 вересня… Далі »

Поліція відрапортувала про викриття двох гральних закладів у Полонному Поліція відрапортувала про викриття двох гральних закладів у Полонному

У Полонному працівники поліції спільно з управлінням захисту економіки в Хмельницькій області за процесуального керівництва прокуратури задокументували діяльність двох підпільних гральних закладів…. Далі »

У конкурсі аналогових телечастот 33 канал поступився “Ексклюзиву”. На ринок зайшов “канал Гереги” У конкурсі аналогових телечастот 33 канал поступився “Ексклюзиву”. На ринок зайшов “канал Гереги”

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 16 листопада підбила підсумки конкурсу на 21 аналогову телевізійну частоту у восьми областях… Далі »

Хмельницький обласний краєзнавчий музей поповнився колекцією холодної зброї кінця 19 – початку 20 століття Хмельницький обласний краєзнавчий музей поповнився колекцією холодної зброї кінця 19 – початку 20 століття

Завдяки активній позиції Першого відділу державної виконавчої служби м. Хмельницький головного територіального управління юстиції у Хмельницький області виконано рішення суду… Далі »

У Хмельницькому силовики обговорюють питання інформаційної безпеки в умовах гібридної війни У Хмельницькому силовики обговорюють питання інформаційної безпеки в умовах гібридної війни

16-17 листопада на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького проходить Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Інформаційна… Далі »