У Хмельницькому силовики обговорюють питання інформаційної безпеки в умовах гібридної війни

16-17 листопада на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького проходить Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни», повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Ініціатором проведення конференції та головою організаційного комітету виступив Володимир Мартиненко, радник Міністра внутрішніх справ, голова Громадської ради при МВС.

«Наша країна зараз перебуває у стані війни, і значною частиною цієї війни є саме зовнішня інформаційна агресія. Тому нам потрібно виробити дієві механізми протидії, — зазначає Володимир Мартиненко. — Сьогодні ми зібрали тут представників поліції, Нацгвардії, міграційної служби, прикордонників, рятувальників та провідних науковців з усієї країни, щоб поспілкуватися, обмінятися досвідом і напрацювати спільні механізми боротьби».

У Міжнародній конференції бере участь понад 150 представників усіх підрозділів системи МВС та близько півсотні науковців. Розглядаються питання побудови дієвих моделей та механізмів впливу в умовах гібридної війни, захисту кіберпростору, кризових комунікацій тощо.

Усі учасники конференції відзначають її актуальність і одноголосні в тому, що тільки вироблення спільного алгоритму дій усіх органів влади допоможе активно протидіяти інформаційній агресії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. 1. відключіть на фм всі сепар-рашистські радіо (рускає, нашє, окей, т.п.)
  2. заблокуйте тв інтер і украина
  3. випріть зі всіх адмінпосад всіх закладів і установ бувших комсюків і пенсіонерів.

  • А ще давайте їх усіх порозстрілюємо! Анонімний, ваше прізвище, бува, не Сталін? Може й ні, але ви – гідний продовжувач його справи. Міцні гени мав Йосип Віссаріонович.

   • за Україну треба бути простояктамтебе. І пофігу толерантність до агресора

 2. введіть візовий режим з рашкою

 3. Поміняйте В.В.Путенко на щось корисне, на керосин. Воно тут за рашизм і є конченим сепаром.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.