У Хмельницькому визначили переможців конкурсів з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах

У Хмельницькій міській раді відбулося засідання конкурсного комітету, на якому визначили переможців конкурсів з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах.

Хмельницька міська рада повідомляє, що з 22 конкурсів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування відбулося 15. Лише по 7 конкурсах з перевізниками буде укладено договори, строком на 5 років. Це переважно великогабаритні та середньогабаритні транспортні засоби. По 8 конкурсах договори укладуть на 1 рік. За цей час перевізники мають виконати інвестиційні зобов’язання і оновити транспортні засоби. Слід зазначити, що кожен об’єкт конкурсу вміщує не більше трьох маршрутів громадського транспорту нової транспортної мережі.

7 конкурсів з тих або інших причин не відбулися. Відтак, рішенням виконавчого комітету на 3 місяці буде призначено тимчасових перевізників і буде призначено повторні конкурси.

За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, вперше до конкурсів не були допущені транспортні засоби, які переобладнали з грузових на пасажирські.

«З 1 січня у Хмельницькому не буде працювати жодного транспортного засобу, переобладнаного з грузового на пасажирський, на маршрутах, по яких відбулися конкурси», – зазначив Андрій Бондаренко.

За підсумками голосування конкурсного комітету ТОВ «Рембуд-транс» визнано переможцем по 6 конкурсах із заявлених 9. При чому, лише по 1 конкурсу договір укладатимуть на 5 років. ТОВ «Хмельницьке таксі» перемогло у 4 конкурсах з 5 поданих, усі строком на 5 років. ФОП Марценюк переміг по 2 конкурсах із заявлених 3. Обидва договори будуть укладені на 1 рік. ФОП Мішин переміг по 2 конкурсах із заявлених 3. Обидва договори заключать на 5 років. КП «Електротранс» переміг по 1 конкурсу із 2 заявлених.

ТОВ «Автопілот» не був допущений до конкурсу, внаслідок відсутності технічних паспортів на транспортні засоби. Та одноголосним рішенням конкурсного комітету одеський перевізник ПАТ «ПівнічТранс» не був допущеним до конкурсу.

Подробиці про самий конкурс читайте у публікації Перевезення по-хмельницьки: переобладнані спрінтери, заїжджий “гастролер” і тролейбусник на “лазопазиках“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. “… до конкурсів не були допущені транспортні засоби, які переобладнали з грузових на пасажирські.! – ЦЕ ГАРНО !

    • це як справжньому козарлюзі запропонувати їхати на якомусь тяжеловозі, замість огіря. так?

  2. нормальний конкурс провела наша мерія

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.