Бюджет Хмельницького отримає майже мільйон від земельного аукціону

За результатами земельного аукціону бюджет Хмельницького отримає майже 1 млн. грн, включаючи орендну плату за землю і надходження від реалізації земельних ділянок.

Як повідомляє прес-служба міської ради, 3 листопада відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок. На торги було виставлено право оренди 5 земельних ділянок. За результатами земельного аукціону право оренди на дві земельні ділянки, що призначені під будівництво багатоповерхового житлового будинку та об’єкту комерційного призначення, продано за 487 тис. грн. Враховуючи те, що переможці торгів зобов’язані сплатити до бюджету подвійну вартість лотів (платіж за право оренди та платіж за перший рік оренди), невдовзі міська скарбниця може поповнитись додатковими 974 тис. грн.

Право оренди земельної ділянки, розташованої на вул. Красовського, 24/4 під будівництво багатоповерхового житлового будинку продано за 310 тис. грн в рік (стартова ціна — 26,7 тис. грн.). Право оренди земельної ділянки, що на вулиці Чорновола, 129/1 під будівництво об’єкту комерційного призначення продано за 177 тис грн в рік (стартова ціна — 136,6 тис грн).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.