Обласний кардіодиспансер перенесуть на окраїну Хмельницького

Хмельницький обласний кардіодиспансер тимчасово перебереться у приміщення госпіталю для інвалідів війни.

Фото НГП

Фото НГП

 

Про це повідомляє телеканал “Поділля-Центр”.

Переїзд може відбутися на початку наступного року через переформатування диспансеру у кардіологічний центр, де планують надавати комплексну допомогу –  терапевтичну та хірургічну. Госпіталь на Ружичній – єдиний заклад, підпорядкований обласній раді, який спроможний на час реконструкції надати приміщення для кардіологів та їхніх пацієнтів.

Реконструкцію та оснащення  кардіодиспансеру сучасним обладнанням планують завершити за рік. До двоповерхової частини закладу добудують ще один поверх.

“Коли забудовник визначиться з планом будівельних та ремонтних робіт і вже буде готовий приступати, наша задача буде на час ремонту на час ремонту звільнити приміщення, щоб все було швидко і якісно і без шкоди для пацієнтів.  99%, що вільні або неповністю задіяні приміщення є у госпіталі для інвалідів війни. І наші колеги звідти люб’язно погодилися на цей процес”, – пояснив головний лікар обласного кардіодиспансеру Андрій Кланца.

Як писав НГП, реконструкція приміщення Хмельницького обласного кардіодиспансеру під створення обласного центру кардіології та кардіохірургії затягне 150 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Дороги назад немає!!!

  2. Модернізація надзвичайно потрібна …. Цікаво , що нового з сучасного обладнання там планують встановити ?

  3. Флаксемберга краще нехай в шаровечку перенесуть.

  4. Пусть их всех с областным советом перенесут в Шаровечку. Свобода вы где, так волновались за народ,что уже забыли. Где Ваш Херой- Бублык. Все Вы продажные твари (самопомич) (батькивщина ) (свобода).

  5. А при чому тут Флаксемберг?

  6. При чому тут Свобода? Що це не для народа робиться? До чого ці “безглузді” коментарі?

  7. Після реконструкціі кардіодиспансер стане ,як за державні гроші будували клініку для Суходолі. І що вийшло. Всі операціі за гроші. Так і буде з нашим кардіодиспансером. Цуглевич відробляе за те, що його Флаксенберг забрав з Камянця у Хмельницький на посаду начальника охорони здоров”я області. А для Кланца потрібно відкрити хірургію , щоб робити операціі на серці за кошти наших громодян. Кланц зять Флаксемберга все зрозумів дописувач АН. А Свобода поставила Кланца головним лікарем кардіо. Ми за ремонт кардіо но без хірургіі, яка е в обласній лікарні.

  8. ,, І наші колеги звідти люб’язно погодилися,,А хто нас питався?Ми такі раді,що аж слів немає…Загородний все вирішив…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.