Оприлюднені нові сенсаційні рейтинги політиків і партій

Якби вибори відбулись найближчими вихідними, до парламенту пройшли б вісім політичних сил

З 5 по 21 лютого 2018 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення клієнта провів всеукраїнське опитування громадської думки.

За результатами опитування респондентів, якби парламентські вибори відбулися в кінці лютого 2018 року, до Верховної Ради пройшли б представники восьми політичних сил. Більшу підтримку, ніж інші партії, отримала б ВО «Батьківщина» (22,5% серед тих, хто збирається голосувати і визначився). Далі за рівнем підтримки йдуть Радикальна партія Олега Ляшка (13,7%), «Опозиційний блок» (12,4%), партія «За життя» (10,3%), «Громадянська позиція» (9,4%), «Блок Петра Порошенка» (6,6%), «Самопоміч» (6%) і ВО «Свобода» (5,8%).

За результатами опитування респондентів, якби вибори Президента України відбувалися в кінці лютого 2018 року, то в першому турі більше голосів, ніж інші кандидати (серед кандидатів у списку, переданих респонденту), отримала б Ю. Тимошенко (24,6% серед тих, хто збирається голосувати і визначився). Далі йдуть – О. Ляшко (15,5%), А. Гриценко (12,5%), П. Порошенко (9,8%), Ю. Бойко (9,7%) і В. Рабінович (9,5%).

Нижче наводиться динаміка рейтингу партій протягом вересня 2017 року – лютого 2018 року.

 

Динаміка рейтингу партій у вересні 2017 року – лютому 2018 року,

% серед респондентів, які збираються голосувати і визначилися зі своїм вибором

динаміка партії

Динаміка рейтингу кандидатів у вересні 2017 року – лютому 2018 року,

% серед респондентів, які збираються голосувати і визначилися зі своїм вибором

динаміка кандидати

Довідково: методом особистого інтерв’ю опитано 2043 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Джерело: Київський міжнародний інститут соціології

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Какое то фуфло по заказу голубца-ляшка.

 2. Пєчалька тут у тому, що вся ця реклама із рейтингами проплачена БЮТ із кишені платників податків – наших з Вами кишень ( за рахунок фінансування партій із держбюджету). Ото ж нам “вішають лапшу” за наші ж гроші….Гондурас, ау-ау-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у

 3. тотальный пизд@ш !
  у нас другие рейтинги, этих крапленых лиц там нет !

 4. А хто клієнт?

 5. Не скигліть потім.

 6. Коли вже зрозуміємо, що:
  “коли у колоді є «краплені карти», замініють усю колоду.”
  А ми все віримо, що:
  “наступна роздача з цієї ж колоди буде чесною”.
  А у нас усі ж колоди з «краплених карт»…

  • на жаль ми не живемо навіть по “картярських ” законам…а є просто “країною дурнів” яких просто дурять такими замовними рейтингами…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.