На будівництво НВК на Озерній, яке з кожним роком стає золотим, з бюджету додадуть 10 млн. грн. Область думає, чи співфінансувати

На продовження будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32, що у хмельницькому мікрорайоні Озерна, пропонується виділити 10 млн. грн.

Будівництво НВК на Озерній. Фото з ФБ Олександра Симчишина

Будівництво НВК на Озерній. Фото з ФБ Олександра Симчишина

Така цифра закладена у проекті рішення “Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2018 рік”.

З пояснювальної записки випливає, що на зведення навчального закладу вже освоєно 38,8 млн. грн. Цього року передбачено 9 млн. 888 тис.грн. Зазначається, що на сьогодні очікувана загальна кошторисна вартість об’єкта становить 114,7 млн. грн.

При цьому у затвердженому бюджеті-2018, який обранці ухвалили 27 грудня минулого року, кошторисна вартість НВК оцінювалася у 107,1 млн. грн.

За даними Мінрегіонрозвитку, яке на 2018 рік оприлюднило опосередковану вартість будівництва шкіл та дитячих установ в Україні, вартість подібного об’єкту, як у Хмельницькому, становить 70-75 млн. грн.

Крім цього, на бюджетній депутатській комісії обласної ради озвучувалася пропозиція щодо співфінаснування будівництва НВК на Озерній. Однак у Хмельницькій облдержадміністрації заявивли про неготовність погодити виділення бюджетних грошей.

1

2

Нагадаємо, що восени 2016 року управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів підписало угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Груп» (Хмельницький) на будівництво навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32. Тоді загальна вартість робіт становила 97 млн. 105 тис. грн.

Будівництво матиме дві черги. Перша — ясла-садок, друга — початкова школа. Споруда складатиметься з трьох поверхів, загальна площа приміщень — 16637 метрів квадратних.

Планується, що відкриття НВК дозволить відкрити 136 робочих місць. Навчатимуться у новому закладі 480 учнів та 215 дошкільнят.

На території НВК буде обладнано поле для міні-футболу з штучним покриттям, майданчик для баскетболу, бігові доріжки, майданчик для активної гри та тихого відпочинку.

Підрядникдо 2019 року має завершити всі роботи.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ «Будівельний Альянс Груп» заснував і керує хмельничанин Іван Крутилко. Також Крутилко є бізнес-партнером депутата Хмельницького міської ради Андрія Кветка у фірмах “Заріччя центр” і “Енергопарк Поділля”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Планується, що відкриття НВК дозволить відкрити 136 робочих місць

    Эти рабочие места будут оплачиваться с бюджета,нагрузка фонд увеличится.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.