Хмельницький наближається до будівництва льодового палацу і палацу спорту

Депутати Хмельницької міської ради планують виділити 2,4 млн. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва палацу спорту і льодового палацу, ділянких яких розміщені у центральній частині міста.

Відповідний проект змін до міського бюджету на 2018 рік з’явився на сайті міської ради.

Палац спорту мають звести на вул. Прибузькій, 5/1А на земельній ділянці площею 25,2 тис. кв. м. Прогнозується, цей об’єкт повинен покращити спортивну інфраструктуру підготовки команд з ігрових видів спорту, збільшення кількості дітей та підлітків, які будуть займатися регулярними заняттями фізичною культурою та спортом; дасть можливість місту приймати матчі Єврокубків з футзалу та волейболу.

мапа

Будівництво льодового палацу очікується на вул. Прибузькій, 7/3А. Площа земельної ділянки – 25 тис. кв. м. Палац може використовуватися для проведення повноцінних тренувань та виступів хмельницьких спортсменів щорічно і незалежно від погодних умов; місто зможе приймати змагання з хокею, фігурного катання та інших зимових видів спорту.

Виготовлення зазначених проектно-кошторисних документації дасть можливість подати ці об’єкти на співфінансування за рахунок коштів державного бюджету, зазначається у пояснювальній записці до бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Ці ідеі старі як світ

 2. оце крута новина. це вже реальні проекти

  • у нас документации на куча проектов, уже лежат годами, те закончите. Потому что тратить столько денег, оно ложится до лучших времен, а потом все равно надо дорабатывать и доплачивать.

 3. Одне із важливих завдань для влади націоналістів – це збереження природнього довкілля для нації. Щось не видно, щоб цим переймалася хмельницька міська влада.

  Шкода, але будувати там взагалі нічого не можна.

 4. 2,4 млн. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації?
  Чи не забагато?

  • Малувато буде

  • 88 тис. дол.США, для розробки двох будівель розташованих на загальній площі 50,2 тис. м.кв, це навіть дуже дишева вартість проектних робіт, навіть якщо виходити з розрахунків ДБН Д.1.1-7-2000 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт для будівництва, що здійснюється на території України»

 5. Там вже повним ходом забудовують житловими будинками з магазинами. Не буде тих палаців спорту. Краще б відремонтували діючі ДЮСШ

 6. А шо Діснейленду вже не буде?

 7. Чудова ідея! А каток в парку «Франка» так і буде під Коліщаком???? Чи цей теж під замовлення готується???? Тварюки віддали місце сволоті!!!!!!

 8. де співоче поле – льодовий палац, басейн на Зарічанській? Історія повторюється…

 9. Не вірю…Кошти виділяються на спортивний заклад вже не перший раз,а виростають торгівельни центри з генделиками.Нашим можновладцям не вигідна здорова нація,не буде продаватися горілка,наркота,цигарки,ліки,а це їх бізнес

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.