Свободівці заблокували президію Хмельницької облради через бандерівський прапор

Депутати від фракції ВО “Свобода” заблокували президію Хмельницької облради через питання використання червоно-чорного прапора ОУН.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Згадане питання внесено до порядку денного. Депутат-свободівець Анатолій Панчук запропонував колегам першочергово проголосувати за бандерівський стяг. Однак ця пропозиція була провалена – лише 28 “за”.

Зрештою, свободівці взяли перерву, після якої заблокували президію і трибуну ради. Разом із ними у залі присутні кілька бійців-добровольців.

“Треба визначитися: чи ви лизатимете с*аку польському пану, чи будете українцями”, – звернувся до депутатів облради доброволець.

Голова ради запропонував провести консультації з керівниками фракції.

Нагадаємо, що проектом рішення щодо використання червоно-чорного прапора ОУН на території Хмельницької області пропонується рекомендувати піднімати червоно-чорний стяг націоналістів біля адміністративного будинку Хмельницької обласної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 44

 1. Якщо сволотівцям той прапор потрібен, то нехай його і використовують ( наприклад дупу підтирають), а прапор у нас один : жовто-синій. Моя держава – Україна ! Бендера – не мій герой!!!

 2. “Сволота” псевдо патріоти!

  • Ротяку закрила, підстилка комуняцька

   • Якщо це твоі дані, то я тебе знайду за годину, якщо ні – то за 2. А писок ми тобі закриєм, твоім же “очком”. БИДЛО ТЯГНИБИКІВСЬКЕ.

   • вітя ти долбо..б свободівський – дивись тобі усі тут про це пишуть, а ти як долб..б ніх… не розумієш. йди випий Йаду – це саме краще, що ти можеш зробити для людей.

 3. Правильно!! Треба цих герегівськик с*к на місце ставити!! Самі винні у війні, і навіть не здатні вшанувати пам’ять загиблих воїнів вивішуванням червоно-чорним прапором.

 4. Хмельниччина – це ватний анклав.

 5. Мій батько загинув під цим прапором, і я вважаю, що необхідно вивішувати червноно-чорні для того аби люди цінували життя загиблих воїнів!

  • А мої Діди загинули під червоним прапором…. його теж треба вивішувати.

   • Ваші діди за Москву гинули – хай там і вивішують червоний прапор.

    • ага, а в Шпичинцях грабували село бандери, якщо вони Герої з правої сторони Збруча, то там хай і будуть Героями. А тут вони були ні чим не кращі за червовних. Одні грабували в день, інші в ночі.

     • А ти сука паршива ділиш Україну по Збручу??!!Попадешся, гнида!!!

     • Налякай свого тата, “Махровий бандерівець”!
      Хай він теб відшмагає по дупі так добре, щоб уся дурь вийшла.
      Для мене вже давно назва – “Свобода”є синонімом слова – сволота, а бандерівець/упівець – словам бандит/убивець/руйнівник/ворог України.
      Україну поділили саме вони.. Вже поділили.

      І цим своїм висловом “Махровий бандерівець” в черговий раз підтвердив це.

    • А чим тодішній Бендера відрізняється від нинішнього Бурлика?

  • “цінувати життя загиблих”- це взалалі як можливо???

  • Мудро сказала… цінувати життя загиблих….. цінувати , те чого вже немає… філософ ти … Аня… чи просто дурепа…. ні .. мають що останнє.. СЛАВА УКРАЇНІ..

 6. Флаг должен быть один-красный.Под ним пи-ли фашистов и бандерлогов!

 7. Махровий бандерівець
  Бандери і Українці з Україної це різні люди.
  Сиди в своїй копанці, а Україну паскуда не чіпай.

  • Ти скоро втечеш з України за Урал, уйобок!

   • Тікайте туди обоє, Махрового те ж стосується, у твоїх пращурів є там ( за Уралом) пригріте місце – Колима називається. Там є місце і крайньо лівим і крайньо правим.

 8. Пускай вешают флаги, кричат…., памятники. Но пускай знают, что то, что они сейчас делают через двадцать-тридцать лет будет всенародно осуждаться, сжигаться флаги, внуками Смаля, детьми или внуками бурлика.

 9. Молодці хлопці. Свобода, партія порядних людей.
  А герегівці можуть тільки сільських маргіналів на виборах скуповлювати.

  • Сельские маргиналы как раз в Свободе

   • “Свобода”- це гебістський проект для розвалу України. Бачили ми вже цих хероїв: Савченко, Мосійчука та інших. Якщо свободівці справді за Україну, хай шуруюсь на Донбас, а не займаються тут провокаціями.

 10. Особисто я вважаю,що річ не в прапорі. Можливо є інші питання до яких ще не встигли домовитись. В нас інших проблемних питань немає???? Яка нам(виборцям) різниця…… Ми обирали депутатів не для того щоб вони вгамовували свої амбіції за наш рахунок. Робота і результат де????? Свобода,БПП,БЮТ і т.д. Яка панове нам різниця???? Суки бігають там де їм вигідно. Скоти!!!!!! Нехай прозвітують скільки робочих місць нових створили!!!!!!! Доріг немає,люди їдуть масово за кордон на роботу,молодь на навчання теж за кордон(((((( А вони про прапор(((((( ПІДАРИ!!!!!!

 11. Я вважаю, що має бути один праор, це – Державний Прапор України, який визначається чинною Конституцією України (прийнята 28 червня 1996 року) як “стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів” (Стаття 20, Розділ І). А свободівцям потрібно враховувати думку більшості і не блокувати трибуну та роботу депутів обласної ради.

 12. Я поважаю визвольний рух наших дідів. Але має бути здоровий глузд! Прапор один і він державний! А ви свободовці не ганьбіть червоно-чорний прапор. Бо що ви скажете потім коли всім стане зрозуміло що ви прцюєте на російське ФСБ і всі ці ваші понти це відробка російського бабла що отримує ваш/їх Тягнибик.

  • Тягнибакс, таке у нього погоняло)

  • Какой визвольний рух, и от чего? Да вы представьте борьбу за независимость во главе с немецким рейхом ? что должен был пообещать Бандера немцам, в обмен на выбивание красных, и признанием определенной территории с населением, независимым государством? Просто быть сильной страной-буфером, между рейхом и советами?)))

 13. Ну это и так понятно!!! Кому может быть выгодна дестабилизация в стране как не ФСБ. Хай вешают у себя на балконах и на хате картавого.

  • Хатой то обзавелся, а много тех кто стоял под сценой на Майдане смогли обзавестись хатой?

 14. всех примирит висящий будурлык

 15. Одним словом, СВОЛОТА! Люди хочуть жити мирно, а не дивиться на таких “сволотівських” придурків… Україна – одна! Прапор – синьо-жовтий!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.