“Свободою” єдиною – два комунальні підприємства Хмельницького очолили представники політсили мера “Свободою” єдиною – два комунальні підприємства Хмельницького очолили представники політсили мера

У Хмельницькому керівні посади комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету (БРЕД) і комунального підприємства «Чайка» очолили вихідці з… Далі »

На Хмельниччині 288 поліцейських пильнуватимуть за святкуванням Дня Перемоги На Хмельниччині 288 поліцейських пильнуватимуть за святкуванням Дня Перемоги

У Хмельницькій області буде задіяно 288 поліцейських для охорони порядку під час заходів до Дня Перемоги у Другій світовій війні. Як… Далі »

ТОП-10 найбільших землевласників серед депутатів міст обласного значення та двох ОТГ Хмельниччини (2017 рік. Частина 1) ТОП-10 найбільших землевласників серед депутатів міст обласного значення та двох ОТГ Хмельниччини (2017 рік. Частина 1)

Першого квітня завершився черговий етап обов’язкового е-декларування. Цього разу ми вирішили проаналізувати не лише «запаси» та заробітки депутатів. Одним з… Далі »

Поблизу Бакоти археологи знайшли давньоруське поховання Поблизу Бакоти археологи знайшли давньоруське поховання

Поблизу Бакоти на Кам’янеччині археологи знайшли давньоруське поховання. Про це повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільського Державного історичного музею-заповідника, пише видання “Експрес”. Археологи музею провели… Далі »

Як Кам’янець-Подільський замок підбирає ключик до економічного замка Як Кам’янець-Подільський замок підбирає ключик до економічного замка

Замки, фортеці, палаци – ще кілька століть тому вони були осередками економічного, політичного та культурного життя в Україні. Проте з… Далі »

Мешканець Шепетівки зберігав реактивну протитанкову гранату Мешканець Шепетівки зберігав реактивну протитанкову гранату

Працівники Шепетівського відділу поліції виявили та вилучили в 57-річного жителя райцентру реактивну протитанкову гранату до ручного гранатомета під час санкціонованого обшуку… Далі »

Хмельницька ОДА запустила систему електронного документообігу Хмельницька ОДА запустила систему електронного документообігу

Компанія Soft Xpansion Ukraine запустила в пілотну експлуатацію автоматизовану СЕД «SX-Government» для Хмельницької обласної державної адміністрації. Запуску передували роботи з… Далі »

Мер Старокостянтинова розганяв блокувальників молокозаводу і керував поліцією Мер Старокостянтинова розганяв блокувальників молокозаводу і керував поліцією

Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук втрутився у господарський конфлікт між селянами-здавачами і місцевим молокозаводом. Видання “Латифундист” розмістило відео, на якому посадовець,… Далі »