Хмельницька ОДА запустила систему електронного документообігу

Компанія Soft Xpansion Ukraine запустила в пілотну експлуатацію автоматизовану СЕД «SX-Government» для Хмельницької обласної державної адміністрації. Запуску передували роботи з розгортання системи, тестування і налаштування під вимоги замовника, навчання співробітників користуватися системою.

Як повідомляє прес-служба ОДА, наразі налаштовані процеси обробки вхідної, вихідної і внутрішньої документації, реєстрацію наказів, доручень та розпоряджень голови ОДА, впроваджено електронний архів документів, налаштовано функції контролю виконання резолюцій, корпоративний календар подій, довідник кадрів тощо.

В результаті реалізації проекту структурні підрозділи облдержадміністрації отримають доступ до кабінетів співробітників, які виступають в ролі автоматизованих робочих місць у системі і дозволяють переглядати всю необхідну документацію, власні завдання та доручення.

“Слід зазначити, що доступ до системи отримають не лише структурні підрозділи ОДА, а й районні адміністрації і суміжні організації для обміну документами з апаратом ОДА. Таке рішення дозволить прискорити і підвищити якість обробки розпоряджень та робочої документації, повністю контролювати їх проходження і стан виконання, своєчасно приймати відповідні рішення”, – зазначив голова адміністрації Олександр Корнійчук.

«Сьогодні рішення Soft Xpansion Ukraine успішно використовуються міськими радами, державними адміністраціями, центрами надання адміністративних послуг в Київській, Львівській, Тернопільській, Одеській та багатьох інших областях України. Багаторічний досвід і власна експертна думка дозволяють нам пропонувати замовникам оптимальні IT-рішення для вирішенні нестандартних задач», – наголосив генеральний директор компанії Едуард Продєдович.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А що тепер канцелярія буде робити? Тих старих нелегко навчити. Там ще баба Галя є. Вона профік поставити пробіли в тексті.

  2. Нах тоді відліл контролю і канцелярія?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.