У Хмельницькому патрульні розбили службовий “Пріус” в електроопору У Хмельницькому патрульні розбили службовий “Пріус” в електроопору

Сьогодні близько 4 години ночі службовий автомобіль патрульної поліції Хмельницького допустив зіткнення з електроопорою. Як повідомив речник управління патрульної поліції області… Далі »

У вересні першокласники Хмельниччини одержать набори конструкторів LEGO У вересні першокласники Хмельниччини одержать набори конструкторів LEGO

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла, коли в Україну завезуть набори LEGO для першокласників, повідомляє “Нова українська школа”. Набори завозитимуть у… Далі »

Держінститут за 294 тис. грн розробить ТЕО сміттєсортувальної лінії для Хмельницького Держінститут за 294 тис. грн розробить ТЕО сміттєсортувальної лінії для Хмельницького

Управління економіки Хмельницької міської ради за результатами тендера уклало угоду з державним підприємством “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства” на розробку техніко-економічного обгрунтування… Далі »

Передавши стареньку “Волгу” віньковецькому центру ПМСД, уряд побачив “покращення медицини” Передавши стареньку “Волгу” віньковецькому центру ПМСД, уряд побачив “покращення медицини”

Уряд прийняв рішення про передачу окремого майна з державної власності у спільну власність територіальних громад Віньковецького району. Про це свідчить… Далі »

На Хмельниччині чисельність жителів ОТГ складає майже 37% На Хмельниччині чисельність жителів ОТГ складає майже 37%

Мінрегіон оприлюднив нові дані Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, повідомляє Хмельницька обласна рада. Нововведенням у дослідженні реалізації завдань… Далі »

Вибори-2019 — за новими правилами Вибори-2019 — за новими правилами

15 травня в усіх обласних центрах і 17 травня в Києві відбудеться Всеукраїнська акція за виборчу реформу з вимогою скасувати… Далі »