У Кам’янець-Подільському районі припинено діяльність підприємства, яке завдало шкоди навколишньому середовищу на понад 10 млн грн У Кам’янець-Подільському районі припинено діяльність підприємства, яке завдало шкоди навколишньому середовищу на понад 10 млн грн

Співробітники управління захисту економіки в Хмельницькій області викрили протиправну діяльність одного із товариств, яке без жодних дозволів видобувало гіпсовий камінь…. Далі »

На Хмельниччині підполковник служби цивільного захисту “погорів” на хабарі 1 тис. дол. На Хмельниччині підполковник служби цивільного захисту “погорів” на хабарі 1 тис. дол.

Упродовж січня-травня військова прокуратура Хмельницького гарнізону задокументовала факт вимагання неправомірної вигоди начальником одного з районних секторів Головного управління Державної служби… Далі »

Хмельницькій владі меморіальна дошка Шухевичу обійшлася дорожчою за раніше замовлені Хмельницькій владі меморіальна дошка Шухевичу обійшлася дорожчою за раніше замовлені

Управління культури і туризму Хмельницької міської ради заплатить 70 тис. грн за виготовлення меморіальної дошки головнокомандувачу української повстанської армії Роману Шухевичу…. Далі »

Губернатор Лозовий обіцяє влаштовувати дорожні рейди Губернатор Лозовий обіцяє влаштовувати дорожні рейди

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий пообіцяв особисто контролювати якість виконаних робіт під час ремонту та реконструкції доріг області. “Однією з… Далі »

Єгор Фірсов: “Через 11 місяців люди повинні “вибухнути” на президентських виборах” Єгор Фірсов: “Через 11 місяців люди повинні “вибухнути” на президентських виборах”

“Можу себе порівняти з футболістом, який бував у Мадриді та Парижі, але бачив одне футбольне поле. Так і я: приїжджаю… Далі »

Пожежники вимагають закрити хмельницький торговельний центр і кілька навчальних закладів області Пожежники вимагають закрити хмельницький торговельний центр і кілька навчальних закладів області

Головне управління ДСНС в області наполягає на закритті Товариства з обмеженою відповідальністю “Тритон ЛТД”, що на вулиці Курчатова, 2/1Б у Хмельницькому. За… Далі »

Хмельницький муніципальий естрадно-духовий оркестр може отримати статус академічного Хмельницький муніципальий естрадно-духовий оркестр може отримати статус академічного

Хмельницька ОДА готує клопотання до Міністерства культури України щодо порушення питання про надання статусу академічного Хмельницькому муніципальному естрадно-духовому оркестру. Про… Далі »